Vyberte blízkym a priateľom tie najlepšie darčeky!

0

Vianočný čas pomaly prichádza a ak chcete kúpiť aj vy štýlové darčeky za skvelé ceny, nenechajte si túto povinnosť na poslednú chvíľu! Už teraz je pravý čas na to, aby ste začali zhromažďovať nápady a pomaly kupovali aj prvé darčeky. Práve najväčším problémom býva vybrať tie správne darčeky, ktorými určite zaujmete svojich blízkych a potešíte ich. My vám dnes poradíme, ako nakúpiť tie najlepšie kúsky!

8e3b205f3f2df0effe813e655b49d033

Pre ženy

Správny darček pre ženu nie je až také ťažké nájsť. Vždy poteší dobrý parfum, nejaká kozmetická sada alebo pekné spodné prádlo. Ak však chcete byť originálny a kúpiť svojej polovičke, sestre či kamarátke niečo iné, ako tie klasické darčeky, skúste staviť na originálne tašky, hodinky či iné kúsky od menších návrhárov z internetového obchodu Zoot. Ten je na takéto darčeky ako stvorený!

Ženy takisto milujú aj farebné fľaše, s ktorými sa omnoho lepšie cvičí či dodržuje pitný režim. Skúste staviť na tieto darčeky a uvidíte, že sa ženám rozžiaria oči!

Ružové dámske hodinky
Sklenená fľaša Equa
Biela darčeková kazeta čajov
Krémová plátená taška

christmas-gifts3

Darčeky pre mužov

Ak ste niekedy rozmýšľali, čo kúpiť partnerovi, kamarátovi alebo otcovi pod stromček, či na iné sviatky, asi dobre viete, že je to niekedy poriadne náročná úloha. Nájsť tie správne originálne a štýlové darčeky je ťažké, no ide to. Ak sa zamyslíte, určite zistíte, že je niečo, čo človeka, ktorého idete obdarovať baví a dokonale mu darček sadne.

Ak má váš partner či človek, ktorého idete obdarovať rád šály, určite by ste mu mali aspoň jeden zaobstarať. Najlepšie v takej farbe, akú rád nosí a dokáže ju skombinovať do outfitu. Hodinky poslúžia nielen ženám ale aj mužom a sú veľmi praktickým darčekom. Určite na ne stavte a kúpte aspoň jedny. Samozrejme tričko s trefným nápisom či kvalitné slúchadlá takisto potešia!

Biele pánske tričko
Súprava ponožiek
Sivo-zelený pruhovaný šál
Čierno-biele hodinky
Happy Plugs slúchadlá


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.