Vianoce sa blížia: Aký outfit si vybrať na vianočnú párty?

0

Vianočne sviatky sú skvelou príležitosťou ísť sa niekam zabaviť. Vianočné párty, ktoré sa oraginuzujú v rôznych kluboch alebo dokonca v práci, sú skvelými pomocníkmi pri vytváraní nových vzťahov či priateľstiev. Na to, aby ste však dokázali zabodovať, budete potrebovať ten pravý outfit, ktorý ohúri všetkých naokolo.

Niekedy môžete so správne zvoleným účesom, mejkapom a outfitom dokážete spraviť naozaj veľa. Ak sa teda chystáte na nejakú párty, nezabúdajte voliť vhodné kúsky a správne ich kombinovať.

Pracovná párty

Mnohokrát sa stáva, že sa u vás v práci koná nejaký večierok či párty. Práve na takýto večierok by ste mali voliť správne oblečenie. Ak by ste totižto vybrali nejaký nevhodný kúsok, nemuselo by to spraviť vo vašom pracovnom kolektíve práve najlepšie ohlasy. Ženy by si z oblečenia mali vyberať skôr také, ktoré nemá moc hlboký výstrih, či už vpredu alebo vzadu. Rovnako by si mali dávať pozor aj na dĺžku sukne. Tá by nemala byť kratšia ako do troch štvrtín stehien.

Muži by mali staviť skôr na klasiku, ktorá pozostáva z košele v rôznej farbe, ku ktorej skvelo skombinujú kravatu, nohavice a možno nejaké sako. Samozrejme, ak je párty viac uvoľnená, môže byť aj váš outfit menej “vážny”.

11111

Čierne šaty s golierom
Čierna crossbody kabelka
Čierne semišové lodičky

Vianočný večierok s priateľmi

Večierky či párty vo voľnom čase sú už úplne inou dimenziou, ako tie pracovné. S priateľmi si môžete užiť celú noc, mať oblečené čo len chcete a neriešiť nič iné. Aj tak však existujú nejaké pravidlá, ktorých by ste sa mali držať, ak chcete vyzerať dobre.

Najlepší outfit je ten premyslený. Najlepšie urobíte, ak si premyslíte dopredu, čo chcete mať na sebe. Ak sa náhodou stane, že vám niečo chýba, môžete ísť ešte niekoľko dní pred večierkom niečo dokúpiť. Nikdy nespravte tú chybu, že by ste si vyberali outfit pár hodín pred.

christmas-party-decorations-d4413duz

Keďže je vonku zima, mali by ste si na svoj párty outfit navrstviť ešte nejakú teplejšiu bundu, v ktorej prejdete po vonku. Vhodné oblečenie na nejaký vianočný večierok sú napríklad tmavé šaty, ktoré doplníte opaskom alebo zvoľte nejaký kúsok aj flitrovaný. Sú predsa Vianoce!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.