Veľký hit jari? Stavte na klobúk!

0

Klobúk patrí medzi módny kúsky, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene či mužovi v šatníku. Je to doplnok, ktorý je nadčasový, vyzerá dobre a keď ho pridáte k nejakému outfitu, úplne ho oživíte a budete vyzerať zaujímavo. Okrem toho ho môžete využiť aj na nepoddajné vlasy či pri slnečnom počasí, kde vám skvelo zakryje hlavu a ochráni vás. Nemáte doma ani jeden? Určite si aspoň jeden na túto sezónu zadovážte!

Klobúky boli populárne už v dávnej minulosti, keď ich nosili všetky ženy či všetci muži. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa tohto výrazného kúsku boja, začnite zvoľna, s nejakým menším strihom v neutrálnej farbe. Báť sa toho však nemusíte, pretože s ním budete vyzerať vždy dobre!

Ako nájsť ten najlepší?

Pri hľadaní by ste mali vždy zbystriť pozornosť pri každom, ktorý uvidíte. Neodporúčame vám kupovať si klobúk cez internet. Nikdy neviete, či vám bude dobre sedieť alebo či vám nebude veľký alebo malý. Klobúk by ste si mali vyberať poriadne a je úplne normálne, ak ho budete hľadať aj niekoľko týždňov! Nájdite si taký kúsok, ktorý vám bude dobre sedieť na hlave, bude sa hodiť k vášmu typu tváre a jednoducho ho skombinujete s ostatným oblečením, ktoré máte doma.

Farba

Hneď po veľkosti a strihu, ktorý vám bude sedieť k tvári, by ste mali začať uvažovať, akú farbu si kúpiť. Nekupujte hneď prvý klobúk, ktorý vám bude sedieť. Premýšľajte, akú farbu máte doma, ktorú najradšej nosíte a či ju budete vedieť skombinovať s ostatnými prvkami outfitu. Doma vám bude úplne zbytočný zelený klobúk, ktorý by ste nevedeli s ničím skombinovať. Najlepšie urobíte, ak si kúpite klasiku – čierny klobúk, ktorý skombinujete s naozaj všetkým. Vhodné farby sú však aj vínová červená či béžová.

Tmavomodrý klobúk s opaskom
Vínový klobúk
Čierny vlnený klobúk

K čomu ho nosiť?

Ak sa pýtate, k čomu je klobúk vhodný, odpoveď je jednoduchá: Ku všetkému! Noste ho k šatám, k lodičkám, k nohaviciam, sukniam či teniskám! Klobúky sa hodia ako na elegantné, tak aj na športové nosenie! Dôležité je, aby ste sa v outfite cítili čo najlepšie.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.