Veci, ktoré zo svojho šatníka nikdy nevyhadzujte!

0

Nové trendy sa vždy vracajú a to, čo bolo IN niekedy sa vracia vždy o pár rokov. Stačí sa pozrieť do minulosti a tam môžete uvidieť boyfriend džínsy či iné módne trendy, ktoré sú tu aj dnes. Práve kvôli tomuto cyklu by ste si mali svoje staršie oblečenie nechávať pre prípad, že by ste ho ešte niekedy využili.

Pri nakupovaní oblečenia si niekedy možno lámete hlavu, či to má zmysel, pretože do skrine sa vám už nič nezmestí. Keď sa potom prehrabávate a vidíte, čo všetko ste si dávnejšie zaobstarali, možno sa vám to aj o niekoľko rokov naozaj zíde. Načo kupovať niečo nové, keď môžete používať aj staršie oblečenie? Výhodou staršieho oblečenia, ktoré máte po mame alebo ste si ho dávnejšie kúpili sami je aj to, že je omnoho kvalitnejšie ako niektoré “handry”, ktoré by ste si zakúpili dnes, takže vám vydrží ešte niekoľko rokov nosenia.

Kabelky

Kabeliek máte doma určite niekoľko desiatok, stále ich meníte, takže sa málokedy stáva, že by ste ich zničili. Vďaka tomu, že mnohé kabelky sú nadčasové, môžete ich nosiť aj o niekoľko rokov a budete vyzerať vždy štýlovo. Niektoré značkové kabelky dokonca ešte naberajú na cene a čím sú staršie, tým viac sú hodnotné. Ak by ste kabelku už nechceli nosiť, o pár rokov ju predáte možno tak draho, že si za ňu kúpite niekoľko desiatok ďalších.

Voľné nohavice

Pamätáte si ešte voľné džínsy, ktoré nosili vaše mamy? Práve v dnešnej dobe sú naozaj veľmi obľúbené a štýlové. Dievčatá a ženy, ktoré vedia, čo sa nosí ich majú teraz v šatníku vo veľkom objeme. Presne takéto nohavice určite nevyhadzujte a nechajte si ich aj na ďalšie roky, uvidíte, že sa vám ešte zídu.

Boyfriend rifle
Rifľová bunda
Červená kabelka

Rifľová bunda

Veci z rifľoviny patria medzi tie najlepšie a najkvalitnejšie, ktoré len tak z módy nevyjdú. Práve preto by ste si mali zaobstarať aspoň jednu bundu z tohto materiálu, ktorý vás nikdy nesklame. Okrem toho sú tieto kúsky vždy IN a budú ich nosiť ešte aj vaše deti. Aj keď by mohla byť bunda trochu zničená, nevyhadzujte ju.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.