Veci, ktoré vám nesmú chýbať na pláži!

0

Prázdniny sú tu a teplé počasie nás núti ísť sa niekam okúpať. Či už idete na dovolenku k moru, alebo skôr stavíte na jazero či priehradu, mali by ste vedieť, čo by ste si nemali zabudnúť a vziať do svojej plážovej tašky. Dôležité veci, ktoré vám pomôžu ochrániť sa pred slnkom či dopĺňať pitný režim by vám určite nemali chýbať.

Veľkosť

Veľkosť plážovej tašky je veľmi dôležitá. Najlepšie rozmery sú tie väčšie, pretože do nej vďaka tomu dáte úplne všetko. Nielen opaľovací krém či fľašu, ale aj osúšky a uteráky, ktoré by ste inak museli mať v rukách. Veľké plážové tašky nájdete v obchodoch a na e-shopoch omnoho ľahšie, pretože sú viac rozšírené. Predajcovia a výrobcovia vedia, že mnohí stavia práve na obrie tašky, do ktorých dajú úplne všetko.

Plážová taška ZOOT
Opaľovací krém Piz Buin
Nivea opaľovací krém

Dizajn a materiál

Ten je takisto veľmi dôležitý. Nekupujte si nejaké pestré farby, ktoré príliš svietia. Okrem toho, že vám túto farbu slnko rýchlo vyťahá a bude vyzerať zle, mnohých táto taška môže ťahať a veľmi ľahko vás môžu okradnúť. Taška by mala byť v neutrálnej farbe, ktorú si nebude nikto všímať a slnko vám ju len tak nevyťahá.

Materiál by ste mali kupovať taký, ktorý nebude ľahko poškodený od slanej či chlórovej vody. Plážovú tašku si kupujete na niekoľko rokov, nie na jedno obdobie.

Na čo nezabudnúť?

Teraz sa môžeme presunúť na to, na čo by ste nemali zabudnúť a dbať. Ako prvá vec je samozrejme opaľovací krém, ktorý vás ochráni pred silným slnkom. Ďalšou vecou sú osúšky či uteráky, ktoré by sa vám do nej mali takisto zmestiť. Nesmiete zabudnúť ani na pitný režim, ktorý je v teple dôležitý. Vezmite si so sebou nejakú peknú fľašku, ktorá vám bude pripomínať, aby ste sa napili. Vhodné je aj nejaké občerstvenie, keksíky a ovocie, ktoré vás zachránia pred hladom. Slnečné okuliare vás ochránia pred ostrým slnkom a karty pred nudou.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk
https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.