Veci, ktoré budú najviac trendy v roku 2018. Musíte ich mať všetky!

0

Na našom blogu sa objavilo už naozaj veľmi veľa článkov na tému roku 2018. Či už to boli články o nových trendoch v kuchyniach, v posteľných obliečkach alebo v móde či účesoch, všetko sme vám priniesli a napísali vám presne to, čo ste potrebovali vedieť. Dnes prichádzame ešte s jedným článkom, a to trendmi 2018, ktoré budú v tomto roku IN, ktorých by ste sa nemali strániť a určite by ste si ich mali zaobstarať alebo by ste ich mali robiť. Pretože sú to trendy nielen v kozmetike či v móde, ale takisto aj v cvičení či v cestovaní! Ak máte radi novinky a radi podľahnete vždy niečomu novému, určite by ste to mali vyskúšať aj vy.

Milujete zmeny? Ak áno, určite by ste mali staviť na trendy, ktoré prichádzajú každý rok. Každý rok sa totižto mení niečo, čo dovtedy bývalo iné a každý rok prichádza niečo úplne nové. Mnohí ľudia sa týmto trendom stránia, pretože majú radi klasiku, na ktorú vždy stavia. Vy by ste však mali byť iní a vždy by ste mali staviť na nové veci, ktoré prináša so sebou nový rok, nová číslica na konci štvorciferného čísla. Dnes máme pre vás niekoľko vecí, ktoré budú v roku 2018 najviac trendy, a preto by ste ich mali začať robiť aj vy alebo by ste ich mali mať. Pretože ak chcete ísť s trendmi, musíte ich naozaj ovládať!

CESTOVANIE: Exotické krajiny

Ako sme spomínali už vyššie, cestovanie patrí takisto medzi trendy, ktoré sa každý rok menia. Ak vás už nebaví chodiť každý rok do Chorvátska, kde počuť na každom kroku Slováka alebo Čecha, mali by ste staviť na netypické krajiny, ktoré vás ohromia svojou prírodou, obyvateľstvom či jedlom, ktoré tam ochutnáte. Spoznávanie nových, exotických krajín môže byť naozaj vzrušujúcim dobrodružstvom, ktoré by ste si mali užívať. Práve preto by ste mali vedieť, že takéto cestovanie je v dnešnej dobe moderné.
Nezabúdajte však z takýchto ciest fotiť naozaj mnoho fotografií a uverejňovať ich na sociálnych sieťach! Takéto účty sú mnohokrát sledované vďaka zaujímavým príspevkom a nikdy neviete, ako sa môžete presláviť.

Čierne nohavice ZOOT.sk
Biela blúzka ZOOT.sk
Kruhové náušnice ZOOT.sk

KULTÚRA: Ženská sila

Ženská sila je niečo, čo sa v dnešnej dobe dosť premieľa úplne všade. Môžete si všimnúť, že sociálne siete, ako napríklad Instagram a Facebook sú zaplnené slovami TIME’S UP, kampaň, ktorá sa zaoberá práve silou žien. Nejde tu však len o feminizmus alebo boj o práva. Je to niečo s omnoho hlbším významom, čo sa dnes prezentuje úplne všade.

FITNESS: Joga

Fitness svet zachváti cvičenie s názvom joga. Určite ste o ňom počuli aj vy. Stačí sa pozrieť na sociálne siete známych herečiek či speváčok, ktoré jogu úplne prepadli a pochopíte to. Ich perfektné postavy hovoria za všetko. Niet sa ani čomu čudovať. Joga je síce pomalé cvičenie, pri ktorom nespálite 1000 kalórií za hodinu, no určite si precvičíte všetko svalstvo, ktoré na tele máte, zlepšíte si dýchanie ,kondíciu a takisto aj celkovú ohybnosť tela. A to nie je nikdy na zahodenie! Práve preto by ste mali staviť aj vy na tento fitness ošiaľ, ktorý pomaly ale isto prichádza aj k ním z Ameriky.
Ak sa vám doma nechce samým cvičiť, stačí ak sa zapíšete na nejaké hodiny jogy s profesionálnou inštruktorkou a uvidíte, že sa vám bude cvičiť omnoho príjemnejšie a lepšie! Na začiatok nepotrebujete vedieť žiadne špeciálne pózy, bude vám stačiť aj základ, z ktorého sa môžete ďalej vypracovať.

DOPLNKY: Veľké náušnice

Milujete náušnice? Tento rok si ich zamilujete ešte viac! Do módy totižto prichádzajú veľké okrúhle náušnice, ktoré môžete skombinovať nielen do outfitu na párty alebo večierok, ale takisto aj na klasický, bežný deň. Nemusíte sa báť, že by sa vám to nepodarilo. K úplne bežným rifliam či čiernym nohaviciam a bielej blúzke perfektne skombinujete napríklad veľké zlaté hrubšie kruhové náušnice. Stačiť vám však budú len tie. Ak stavíte na veľké náušnice, iný doplnok už radšej neberte, aby toho zbytočne nebolo veľa.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.