Účesy roku 2018: Ako sa ostrihať?

0

Dávnejšie sme vám priniesli článok o tom, aké vlasové trendy sa budú tento rok nosiť. Všetky tieto trendy ostali, no pridali sa k nim ešte nejaké nové, ktoré by ste mali určite poznať a mali by ste na ne staviť. Práve vlasy sú veľmi dôležitou súčasťou, ktorú si všimne takmer každý. Ak túžite po tom najlepšom účese, ktorý sa vám bude určite páčiť a hodiť, stavte na niektorý z týchto, ktoré sa v roku 2018 bude určite hodiť!

Každý rok prichádza do módy niečo nové, vďaka čomu môžeme meniť štýly, do ktorých sa obliekame. Práve vďaka tomu by ste mali vedieť, aké trendy prichádzajú v roku 2018 do módy a na aké účesy by ste mali staviť. Presne tieto účesy sú jedným z najlepších, na aké môžete staviť. Poďme sa teda na ne spolu pozrieť.

Krátke vlasy

Možno sa vám bude zdať, že dlhé vlasy sú ženské a vyzerajú omnoho lepšie, tie krátke prichádzajú v roku 2018 do kurzu a nahradzujú dlhé. V roku 2017 sa pomaly dlhé vlasy vytrácali a nahradzovali ich stále kratšie a kratšie. Samozrejme, ak máte svoje dlhé vlasy a nechcete sa ich vzdať, môžete si ich jednoducho nechať, no ak túžite po zmene, určite by ste mali staviť na krátke vlasy.
Dĺžka krátkych vlasov je približne po krk alebo tesne pod lícnu kosť. Takéto kratučké vlasy pôsobia veľmi žensky a jemne, vďaka čomu docielite presne ten efekt, po ktorom ste túžili.
Mnohí si myslia, že keď máte krátke vlasy, nemusíte ich príliš často upravovať, no nie je to tak. Práve s krátkymi vlasmi je niekedy omnoho ťažšia práca, ako s dlhými. Nemusíte sa však báť, pretože po pár dňoch si určite zvyknete.

Remington kulma na vlasy Alza.sk
Babyliss kulma na vlasy Alza.sk
Žehlička na vlasy Remington Alza.sk

Ofina

#reputation is out. Let the games begin.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Určite si pamätáte, že v minulosti bola veľmi populárna ofina, ktorú nosil takmer každý. Po čase sa však tento trend vytratil, vďaka čomu sa dnes môže znova vrátiť. Krásna, hustá ofinka, ktorú máte tesne nad obočie, bude veľkým trhákom, ktorý sa u nás usadí zas veľmi dlho. Ak máte väčšie čelo alebo len chcete zakryť časť vašej tváre, určite by ste mali staviť na ofinku, ktorá vyzerá dievčensky a omladí vás.
S ofinou je len málokedy problém. Jednoducho sa upravuje a budete ju milovať! Nezabúdajte však na pravidelné podstrihávanie.
Okrem klasickej, rovnej ofinky, ktorú máte rovno do čela, si môžete dať ostrihať ofinu aj na bok. Tú si môžete rôzne vyčesať či nafúkať a vaše vlasy získajú úplne iný nádych.

Vlasy na stred

I broke out like mad during my pregnancy, which left me with acne scars on my cheeks. I used to be self-conscious about them, but the new @lisewatier #TeintVelours Velvet Matte Foundation creates the look of flawless skin by masking my scars perfectly #confidenceboost ✨ Get the chance to win the entire Teint Velours collection for you and a friend by completing the below steps: 1. Like this post 2. Follow each Lise Watier ambassador on Instagram and like their Teint Velours post. Head over to @reesenguyenn next! 3. Follow @lisewatier on Instagram 4. Like and tag a friend on @lisewatier’s Teint Velours giveaway post When you get back to me, you’ve completed the Teint Velours journey! #LWRevealYourBeauty #LiseWatier #LWMakeup #ad Open to legal residents of Canada, 18+. Enter by October 20th, 2017 at 11:59 p.m. ET. For Official Rules, visit link in bio. 1 prize valued at $300. Void where prohibited.

A post shared by ALANNA DURKOVICH (@xandervintage) on

Veľmi dlho nemala cestička na stred obľubu u žien, pretože si mnohé mysleli, že tieto vlasy sú len zbytočne bez objemu a vlasy sú príliš „nalepené“ na tvári. Tento mýtus sa však už počas roka 2017 začal pomaly vytrácať a tento rok bude uhladená cestička na stred veľmi obľúbeným účesom. Mnohé ženy väčšinou preferovali len cestičku nabok, vďaka ktorej mali mnohé účesy skvelý objem. Nemusíte sa však báť, aj s cestičkou na stred si spravíte skvelý účes, ktorý sa vám bude hodiť.

Kučery

Každý jeden deň si žehlíte vlasy, pretože sa vám tie vaše mierne vlnia alebo jednoducho nie sú dostatočne rovné? Zabudnite tento rok na žehličku a zakúpte si radšej kulmu, ktorá vám spraví tie najkrajšie vlny, ktoré budú IN. Či už si spravíte len jemné vlny, ktoré budú vyzerať veľmi prirodzene, alebo skôr stavíte na husté kučery, určite si spravte aspoň jedny z nich! Čím hustejšie vlny, tým lepší účes!

Farba vlasov

A na akú farbu vlasov by ste mali v roku 2018 staviť? Prirodzenosť je v móde už niekoľko rokov, a preto by ste mali vždy staviť na svoju farbu, ktorá vyzerá určite najlepšie. Ak však predsa len chcete vyskúšať niečo nové, stavte na krásnu sivú farbu, ktorá vyzerá zaujímavo, no veľmi ťažko sa udržuje. IN bude a už aj je napríklad krásna sýta červená. Tieto farby budú tie najlepšie, na ktoré by ste mali určite staviť!

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.