Účes roka 2017 – zabudnite na dlhé vlasy a ofinu!

0

Každý rok sa do popredia dostáva jeden účes, ktorý nesie meno „Účes roka“. Síce je ešte len október, no nové trendy sa už nezadržateľne však objavujú. Ak sa vám každé ráno nechce stáť pred zrkadlom a upravovať si svoje dlhé vlasy či ofinu, máme pre vás dobrú správu! Účesom roka 2017 sa stáva lenivý účes, na ktorý vám stačí naozaj len päť minút času a minimálny počet vlasových výrobkov.

Ženy majú veľmi radi ofinky, pretože im zakrývajú holé čelo a tvár tým pádom vyzerá lepšie. Je s ňou však veľa roboty, pretože mať peknú ofinu je niekedy hotový zázrak. Svetoví vyzážisti však veľmi dobre vedia, že dnešné ženy nemajú ráno čas na dlhé upravovanie vlasov, a preto nastolili koniec ofinám. Potvrdila to aj svetoznáma vyzážistka celebrít, ktorá má na starosti Kim Kardasian či Jessicu Albu.

63d5e46bf0ad9ca192087e947ed912ec

Ak sa nechcete vzdať ofiny, skúste to inak. Nechajte si ju trochu dorásť, aby vyzerala rebelantsky ako napríklad spravila aj Selena Gomez. Tá zistila, akú má dlhšia ofina silu a z jemného dievčatka je doslova dračica. Uhladenosť a perfektné účesy bez jediného vlásku sú už dávno tabu. Teraz letí ležérny účes, ktorý vám spraví vo vlasoch objem.

rs_600x600-160608114141-600-selena-gomez-hair-bangs-ls-6816

Presnejší opis ležérneho účesu je veľmi jednoduchý. Krátke vlasy, ktoré sú po plecia a jemne vlnité. Ak na vlny príliš nie ste, môžete ich jednoducho vyradiť. Ranná úprava je ešte jednoduchšia, ako si myslíte! Stačí, keď si ich jednoducho prečešete a môžete vyraziť! Ak by ste chceli trochu objemu, jednoducho si ich vyfúkajte a zafixujte lakom. Pevné laky, ktorými zafixujete váš objem sú títo favoriti všetkých celebrít:

  1. Toni&Guy Classic – lak na vlasy so stredným spevnením
  2. L’Oréal Paris Elnett Satin lak na farbené vlasy s UV filtrom
  3. L’Oréal Professionnel Infinium profesionálny lak na vlasy ľahké spevnenie

Jednoduchý look dosiahnete aj pomocou gélov na vlasy a tužidiel. Musíte si však dávať pozor, pretože ak to s nimi preženiete, výsledný efekt bude skôr ulízaný ako ležérny. Výrobky, s ktorými dosiahnete vlasy, po akých túžite sú:

  1. Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Glam penové tužidlo pre objem a lesk
  2. Wella Professionals Eimi Boost Bounce penové tužidlo pre vlnité vlasy
  3. Bumble and Bumble Gel tvarujúci gél na vlasy
  4. L’Oréal Professionnel Tecni Art Fix gél na vlasy pre fixáciu a tvar

Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/parfums-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.