Trendy v spodnej bielizni. Na čo staviť tento rok?

0

Spodná bielizeň je módnym kúskom, ktorý by ste si mali vyberať správne. Výber správnej podprsenky sa totižto môže odrzkadliť najmä na vašom pocite. Takisto sa však vie veľmi dobre odzrkadliť aj na vašom výzore. Ak si oblečiete nejaký výstrih, určite do neho budete potrebovať aj poriadnu podprsenku, ktorá vám spraví s vaším dekoltom presne to, čo potrebujete. Podprsenka by však mala byť nielen príjemná na nosenie, ale takisto by mala vyzerať veľmi dobre, aby ste mohli potešiť napríklad svojho partnera. Okrem toho, podprsenka by mala vyzerať dobre aj vďaka vám. Aby ste sa nielen vy v nej cítili dobre, ale aby aj samotný kúsok bol príťažlivý pre vás samé.

Podprsenky patria medzi kúsok, ktorý by ste si mali vyberať naozaj poriadne. Mnohé ženy si podprseky objednávajú z internetu, kde riskujú, že im nemusí presne sadnúť. Ak ste si však svojou veľkosťou istí, určite môžete na online nakupovanie staviť. V inom prípade radšej stavte na kamenné obchody, kde nájdete takisto skvelé ceny a krásne kúsky, ktoré vás očaria. Dnes vám prinášame pár krásnych kúskov, ktoré budú trendy v tomto roku a určite by ste mali na ne staviť.

Jednoduchosť

Veľkým trendom v spodnom prádle bude najmä jednoduchosť. Jednoduché strihy bez zbytočných vecí naokolo. Práve preto by ste mali staviť aspoň na jednu podprsenku, ktorá bude len jednofarebná a nebude mať žiadne čipky či nejaké mašličky. Okrasy sú naozaj veľmi pekné, no niekedy sa jednoducho zaobídete bez nich. Dobre spravíte aj vtedy, keď si zakúpite rovno set v rovnakej farbe a budete ladiť.
A aké farby budú top? V spodnom prádle sú samozrejmosťou tmavé farby, ako napríklad čierna, fialová alebo hnedá. Môžete však staviť aj na trochu bledšie a pastelové farby, ktoré sa dnes nosia. Klasikou je však tamvá fialová alebo čierna.

Béžová s čipkou

Ako sme spomínali vyššie, podprsenky v tmavých farbách sú síce krásne, no určite by ste mali mať doma aj tie v béžovej alebo telovej farbe. Presne tieto podprsenky môže zdobiť jemná čipka, ktorá je ženská a jemná. Tento typ podprsenky je veľmi jemný a hodí sa pod každé oblečenie, ktoré je aspoň trochu bledšie alebo priehľadné. Stavte aj vy na jednu béžovú podprsenku a uvidíte, že neoľutujete.

Čipkové body

In LA like a #Boss #lingerieaddiction @petite__coquette #petite_coquette

A post shared by Lingerie Addiction (@lingerieaddiction) on

Viete čo je veľmi príťažlivé? Nielen podprsenky s čipkami, ale takisto aj body. Čipkové a jemné body, ktoré sa hodí pod každé oblečenie, perfektne vytvaruje postavu a takisto aj dekolt, by ste mali mať aspoň jedno v šatníku. Biele, čierne alebo béžové, je len na vás, na akú farbu stavíte, no určite by ste si mali nejaké zaobstarať.

Dievčensky ružová

Viete, čo je naozaj mladistvé a krásne? Dievčenské a hravé farby! Presne medzi takéto sa radí ružová, ktorá by vám nemala chýbať doma. Práve podprsenky, ktoré vyzerajú jemne a hravo vám odoberú hneď niekoľko rokov a vy sa budete cítiť určite veľmi príjemne. Takúto farbu môžete nosiť aj pod nejakú bledšiu farbu, pretože ich nebude vidno.

Športová podprsenka

Samozrejmosťou je aj minimálne jedna športová podprsenka! Takéto podprsenky sú vhodné najmä na cvičenie, no mnohé ženy ich nosia aj na bežné dni. Môžete si vybrať, ako len chcete, no na šport by ste nemali klasickú podprsenku nosiť určite. Stavte na športovú podprsenku, ktorá je obtiahnutá a perfektne vám celý dekolt udrží na jednom mieste. Vám nebude nič zavadzať a skvelo si zacvičíte.

Zaujímavé výrezy

Nezabúdajte ani na zaujímavé tvary podprseniek a najmä na výrezy, ktoré sú tento rok IN! Určite by ste mali staviť na krásnu podprsenku, ktorá vyzerá dobre a takisto sa vám bude určite aj dobre nosiť. Podprsenky so zaujímavým tvarom môžete nosiť pod úplne čokoľvek a vždy tak svojho partnera potešiť. Alebo potešiť sami seba pri pozeraní do zrkadla.

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.