Trendy rifle, ktoré musíte mať aj vy!

0

V minulosti boli nohavice pre ženy tabu a rifle doslova.Toto pravidlo sa však z módneho sveta vytratilo a v dnešnej dobe si už nevieme predstaviť to, že by ženy nenosili rifle. Niekedy však prichádza ťažká otázka a tou je, aké rifle sú pre nás tie správne? Za posledné roky sa strihov, dĺžok a farieb vymenilo neskutočne množstvo, a preto je dôležité vedieť, ktoré práve vám sadnú, a v ktorých sa budete cítiť najlepšie.

Skinny rifle pre predĺženie nôh

Chcete mať krásne dlhé nohy ako Adriana Lima? Niektoré ženy po nich neskutočne túžia, no do vienka sa im táto vlastnosť nedostala. Ak si chcete aspoň trochu predĺžiť nohy a priblížiť sa tak k svojmu snu, siahnite po skinny džínsoch. Dávajte však pozor. Tieto rifle podčiarknu každú nedokonalosť. Práve preto by ich mali voliť skôr dievčatá a ženy, ktoré nemajú ani kilo navyše. Na predĺženie výborne fungujú aj nohavice pár centimetrov nad členky.

eliza-doolittle-skinny-jeans-09

Sivé skinny rifle Tally Weijl
Tmavomodré skinny rifle Dorothy Perkins

Boyfriend jeans

Veľmi obľúbenými sa za posledné roky stali tzv. “boyfriend jeans”. Výhodou je, že nemusíte byť stiahnutí v tesných rifliach a máte voľnosť. Nohavice bývajú väčšinou potrhané, čo dodáva na ležérnosti. Mnohé ženy radi kombinujú boyfriendy s elegantnými kúskami, čím vytvárajú elegantno-športový štýl, ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny. Tieto nohavice sa hodia aj ženám, ktoré chcú zakryť niektoré partie alebo niekoľko kíl navyše.

jlo1

Modré boyfriend jeans VILA Sax

Zvony

Zvonové nohavice boli veľmi populárne v deväťdesiatych rokoch. V dvadsiatom prvom storočí sú dva typy ľudí: jedni ich neznášajú a iní milujú. Najvhodnejšie sú pre trochu silnejšie ženy, ktorým sa veľmi hodia. Aj vďaka tomu, že sa k spodku rozširujú, dokážu zakryť nelichotivé partie.

High-waisted

Alebo inak povedané, džínsy s vysokým pásom sa takisto vrátili z minulých dekád a tešia sa veľkej popularite. Mladé dievčatá ich radi nosia na všetky spôsoby, no najradšej tak, že si vrchnú časť zapravia do nohavíc. Tým pádom vám vzniknú opticky dlhšie nohy.

cb7b6b3b83ed48df56685421efc6fbb6

Čierne dámske rifle s vysokým pásom Cars Abigail
Tmavomodré dámske rifle s vysokým pásom Levi´s


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.