TOP jasné účesy! Viete, ako si ich vytvoriť?

0

Nedávno sme vám priniesli článok o tých najlepších strihoch, na ktoré by ste mali určite staviť. Mnohé ženy však určite myslia aj na niečo iné. Ak sa nechcete strihať, no radi by ste zmenili aspoň trochu svoj účes, určite by ste si mali nájsť nejaké tie účesy, na ktoré by ste mohli staviť. Síce rozpustené vlasy alebo vlasy vo vrkoči sú celkom fajn, určite by ste chceli svoju hlavu a takisto aj vlasy niečím oživiť. Presne v takomto prípade by ste mali staviť na pár účesov, ktoré budú IN túto jar a takisto aj počas celého leta. Nemusíte sa báť, sú naozaj veľmi jednoduché a nebude vám ich príprava trvať dlhé hodiny.

Ak sa pýtate, na aké účesy by ste mali staviť, no stále si neviete dať rady so svojimi vlasmi, mali by ste si nájsť pár videií, v ktorých uvidíte, že je to omnoho jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Alebo stavte na náš dnešný článok, v ktorom uvidíte pár tipov na účesy, ktoré si určite okamžite zamilujete. Niet sa ani čomu čudovať. Tieto účesy patria medzi celkom obľúbené po celom svete. Či už máte 20 alebo 50, je to úplne jedno, pretože tieto účesy sa vám budú určite hodiť. A to najlepšie na záver? Ich príprava vám nezaberie ani pol hodinu!

Dva drdoly

Možno ste si doteraz robili veľmi radi klasický drdol na stred hlavy. Ak áno, možno by ste mali staviť na niečo iné. Klasický drdol je síce pekný, mnohokrát elegantný a dokáže spraviť veľmi pekný efekt, no ak ho nosíte často, môže sa stať, že to je taká rutina, ktorú od vás každý očakáva. Spravte niečo, čo by od vás nečakal nikto. Práve dva drdoly sú hravé, dievčenské a vám uberie hneď niekoľko rokov. Takéto účesy však nemusia byť len na nejaký bežný deň, ale takisto si ich môžete vziať do školy alebo do práce, ak tam nemáte prísny dress-code. Stavte na tento účes, ktorý vám nezaberie príliš dlho a uvidíte, že ho budete nosiť veľmi radi a často.
P.S.: Nezabudnite vlasy vytiahnuť po bokoch, aby účes nebol až príliš „uhladený“.

Farba na vlasy L’Oréal Notino.sk
Lak na vlasy Notino.sk
Tužidlo na vlasy Notino.sk

Ofinka

Síce je to zásah s nožnicami, no takisto je to aj účes, na ktorý môžete staviť. Máte krátke vlasy a myslíte si, že by to chcelo nejakú zmenu? Vyskúšajte ofinku, ktorá je teraz veľmi trendy a IN. Vďaka nej budete vyzerať omnoho mladšie a mnohým ženám, ktoré majú väčšie čelá, im ho pomôže zakryť. Nie je to žiaden problém a uvidíte, že sa v nej budete cítiť naozaj perfektne! Mnohé ženy majú radi ofinku na bok, no tento rok jasne diktuje ofinu na stred čela!

Polovičný vrkoč

Možno ste o ňom ešte nepočuli, no určite by ste naň mali staviť. Polovičný vrkoč si vyžaduje dobrú gumičku, ktorá sa vám nebude zošuchovať z vlasov a takisto bude aj pekne vyzerať. Mali by ste si jednu takú zaobstarať, aby ste si tento účes mohli vytvárať. Okrem toho je takýto účes akoby „neuhladený“ a hodí sa napríklad do školy alebo na bežný deň, keď idete len tak do mesta. Základom je „neupravenosť“.

Objem

That’s a wrap for my 2017!!! Vietnam! I am coming to see you tomorrow ?❤️

A post shared by Hung Vanngo (@hungvanngo) on

Krátke či dlhé, vlnité alebo rovné. Každé vlasy si vyžadujú aspoň trochu objemu, ktorý by ste im mali pomocou rôznych prípravkov či nejakých prostriedkov dožičiť. Mnohé celebrity a známe tváre sa nám snažia dnes ukazovať, ako dobre vyzerajú krátke vlasy, aké sú perfektne ženské a ako krásne vyzerajú. A čo na to objem? Ten je presne vhodný na takéto vlasy, ktoré sa jednoducho upravujú, dobre držia tvar a nemusíte sa báť, že by sa vám po pár hodinách nejako moc priľahli.

Farebnosť

Máte bledé vlasy a nebojíte sa experimentovania s farbami? Nie, nemusíte siahať po klasických farbách na vlasy, ktoré by vám na vlasoch vydržali príliš dlho. Stačí, keď si kúpite farbu na vlasy v púdrovej forme alebo farbu na vlasy v sprejovej forme. Tieto druhy farieb vydržia jedno, maximálne dve umytia, no na vlasoch vyzerajú perfektne. Jediná nevýhoda je tá, že tieto farby držia dobre len na bledých vlasoch a na tmavých ich nie je vidno.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.