TOP jarné trendy, ktoré vám nesmú chýbať v šatníku: Toto jednoducho musíte mať!

0

Sú kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy, a ktoré môžete nosiť každú sezónu, či už je jar, leto, jeseň alebo zima. Iné sú zas vhodné len na nejaký čas a musia počkať ďalšiu dobu, aby ste si ich mohli vziať znova na seba. Dnes vám predstavíme niekoľko kúskov, ktoré by vám nemali chýbať v šatníku, ak chcete vyzerať perfektne za každých okolností.

Denim

Rifľovina patrí medzi tie kúsky, ktoré môžete nosiť neustále a bude vždy IN. Kombinácia denim + denim je síce niekedy veľmi riskantná, no ak sa nebojíte zmeny, určite by ste to mali vyskúšať. Prečo? Odpoveď je naozaj veľmi jednoduchá: “Vytvoríte tak nezabudnuteľný outfit!”. Nebojte sa staviť na rifľovú bundu, košeľu alebo len na kvalitné rifle, ktoré vás zachránia vždy, keď nebudete vedieť, ako ďalej.

Biele tričko

Kúsok, ktorý sa hodí najmä na svieže počasie na jar či v lete. Dokážete s ním spraviť perfektné outfity v spojení so sukňou či šortkami. Jednoducho si ho zastrčíte a spravíte tým kombináciu, ktorú bude chcieť každý. Niet sa ani čomu čudovať. Biele tričko skombinujete s každou jednou farbou, pretože je neutrálne a budete sa v ňom cítiť perfektne.

Biele tričko
Džínsy
Krémová sukňa

Sukňa

Na začiatok si zistite, aká sukňa sa vám hodí. Medzi tie najobľúbenejšie patria áčkové sukne, ktoré majú vysoký pás a k spodku sa rozširujú. Robia naozaj veľmi peknú postavu a zakryjete aj partie, ktoré nechcete, aby bolo vidno. Osvieži váš vzhľad a budete vyzerať neodolateľne! Okrem toho sú veľmi IN aj ceruzkové sukne, ktoré sú upnuté na telo, no dokážu vám predĺžiť nohy. Sú vhodné najmä pre zrelé ženy, ktoré chodia do práce a skvelo ich vedia kombinovať aj so sakom či iným elegantným kúskom.

Tenisky

Okrem klasických tenisiek, ktoré môžete používať na behanie a cvičenie sú na jar vhodné najmä plátenky či iné ľahké topánočky, ktoré sa vám budú dobre nosiť. Noha v nich nie je zadusená a nebude vás bolieť hneď po prvých krokoch, ako v opätkoch. Stavte aj na takéto topánky, v ktorých prechodíte aj celé dni.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.