To pravé pre váš dom či byt!

0

Mnohí z nás sa pri výbere nového bytu či domu desia z predstavy, že by mali vyberať doplnky či zariaďovať si celý dom. Na tieto veci sú tu síce dizajnéri a ľudia, ktorí vám to veľmi radi urobia, no za čiastku, z ktorej by ste nemuseli byť práve nadšení. Skúste si sadnúť za počítač a v pohodlí domova si vyberte to, čo sa vám najviac páči. Nemusíte nikam chodiť, jednoducho si všetko čo chcete objednáte a o pár dní to máte pred dverami.

Najlepším riešením pri výbere doplnkov do bytu či domu je, ak vyberáte všetky veci z dvoch, maximálne troch obchodov. Tak si zaručíte to, že doplnky budú ladiť a nebude to veľký farebný či vzorový skok. Ešte predtým, ako si začnete objednávať všetky potrebné veci, zamyslite sa nad tým, do akého štýlu chcete svoj domov ladiť. Máte radšej tmavé či bledé interiéry?

natural-wood-flooring1

Biela a minimalizmus

Posledné roky sa do interiérového dizajnu dostalo slovíčko minimalizmus. Keď sa pozriete na rôzne fotky novších bytov alebo domov, môžete vidieť, že z izieb sa vytratilo plno vecí a miestnosti sú vzdušnejšie. Tým pádom vyzerajú aj väčšie. V takýchto interiéroch dokážete veľmi jednoducho zladiť doplnky, pretože ich tam nemáte mnoho.

Väčšina minimalistických interiérov je ladená do jednej, maximálne dvoch farieb. Zväčša to býva biela, béžová alebo jemne vanilková farba.

Mnohí kritici berú minimalizmus ako vrchol dizajnérskeho umenia. Niektorí považujú tento interiérový štýl za strohý a neodkázali by žiť v takomto „prázdnom“ byte. Iní sú zas presvedčení, že tento smer je presne pre nich a inak by si zariaďovať svoje príbytky nechceli.

Náš výber do vášho nového minimalistického príbytku:

Barová stolička Versa Swindon White
Stolík Two Tone biely
Zrkadlo Learning White

home-interior-design-catalogs-home-interior-decorating-catalog-decobizz-on-home-interior-best

Útulnosť nadovšetko

Klasika, v ktorej asi každý vyrastal. Domy a byty zariadené tak, že v jednej miestnosti bolo toho všade plno. Či už doplnkov, skríň alebo obrazov. Takýto štýl sa preniesol aj do súčastnosti, ale trochu v prenesenom slova zmysle. Znamená to, že útulnosť sa v tejto dobe takisto nosí a vy si môžete svoje príbytky zútulniť tak, ako sami chcete.

Máte veľkú škálu doplnkov, z ktorých si môžete vyberať. Sú to rôzne foto rámčeky, vázičky, knihy alebo sviečky. Nebojte sa toho! Všetky veci, ktoré máte radi si do svojho bytu môžete priniesť spolu so sebou. Takto sa budete cítiť príjemne a vždy sa radi budete vracať domov.

kitchen_vintage_interior_furniture_wooden_70052_3840x2160

Farby sú takisto len a len na vás. Či už si vyberiete kombináciu rôznych farieb, ktoré však spolu ladia, alebo v jednej najviac dvoch farbách. Výhodou v tomto dizajnérskom štýle je to, že máte voľnú ruku v každom smere a vy si môžete vybrať sami, ktoré doplnky s čím skombinujete.

Náš výber pre váš útulný byt či dom:

Sklenený svietnik Master Class
Fotorámik Versa Clip Black
Glazovaná keramická váza Amber


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/bonami-cz

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.