Tipy na darčeky, ktorými potešíte!

0

Vianoce sú za dverami a vy stále nemáte darčeky pre svojich blízkych? Nemusíte sa báť. Určite sa vám to nestalo prvýkrát a ak aj áno, určite by ste nemali stresovať. Síce sú Vianoce už za pár dní, vy stále môžete nakúpiť tie najlepšie a najoriginálnejšie darčeky, ktoré sa vašim blízkym určite zapáčia. Práve originálne a z lásky darované darčeky sú tie najkrajšie, ktoré môžete darovať.

Nájsť tie najlepšie darčeky pre svojich blízkych je niekedy naozaj veľmi ťažké. Na to, aby ste boli originálni a aby ste darovali niečo, čo sa bude danej osobe páčiť, musíte mať dostatok predstavivosti. Rovnako by ste mali vedieť, čo daná osoba má rada, čo rada nemá a čo by chcela pod stromčekom nájsť. Máme pre vás pár tipov, ktorými určite potešíte svojich blízkych!

Tomuto sa vyhnite

Na začiatok by sme vám radi dali pár rád, ktorých by ste sa mali držať, ak chcete spraviť ostatným radosť. Ako prvé, určite by ste nemali darovať niekomu veľmi blízkemu len ponožky či podobnú vec, ktorú by ste dali niekomu, u koho neviete, čo mu dať. Samozrejme, svojmu priateľovi, priateľke či inej blízkej osobe ponožky dať môžete, určite ich to poteší, ale nemali by ste dať len tieto. Práve k nim by ste mali pribaliť ešte niečo originálne, čo sa danej osobe hodí. Druhou vecou, ktorej by ste sa mali vyhnúť je opakovanie. Dali ste minulý rok osobe knihu, ktorá sa jej páčila? Skúste vymyslieť tento rok niečo nové, čo ju prekvapí. Samozrejme, knihu môžete kúpiť znova, ale pribaľte k nej ešte niečo viac! Čo tak CD obľúbenej kapely?

Pri vyberaní darčekov by ste sa mali riadiť najmä tým, čo daná osoba má rada, čo preferuje a čo by určite využila. Ak má váš blízky doma napríklad gramofón, kúpte mu platňu! Určite sa niečomu takémuto poteší.

Čo kúpiť žene?

Ak je tou ženou napríklad vaša mama, priateľka, sestra alebo len kamarátka, určite by ste si mali dať záležať na tom, čo jej kúpite. Ako sme už vyššie spomínali, mali by ste uvažovať nad tým, aká je to osoba, čo má rada a čo zas rada nemá. Presne vďaka týmto črtám jednoducho a rýchlo zistíte, aký darček by ste jej mohli kúpiť. Nezabúdajte, že ide najmä o to, aby ste boli originálni a darovali darček z lásky. Vôbec nemusíte dávať vysoké sumy za darčeky, ktoré darujete.

Cestovný hrnček ZOOT.sk
Peňaženka ZOOT.sk
Hodinky ZOOT.sk

Pre ženu je perfektným darčekom to, keď jej napríklad darujete parfém, na ktorý dlhšie pozerá. Môžete takisto staviť na krásny náramok, ktorý sa jej už dlhšie páči. Veľkým hitom sú už niekoľko rokov napríklad Pandora náramky, ktoré majú krásne prívesky. Žene môžete kúpiť aj oblečenie, no pri tom by ste mali vedieť presnú veľkosť a to, či danú vec naozaj znosí. Tomu sa radšej vyhýbajte a stavte radšej na nejaké doplnky či šperky.
Chcete byť originálni? Tak skúste kúpiť niečo, čo by daná osoba od vás vôbec nečakala! Vyskúšajte kúpiť napríklad zaujímavú kozmetickú kabelku s originálnym názvom alebo stavte na peknú peňaženku, ktorú žena určite využije. Vhodné je napríklad staviť aj na elegantné hodinky. Síce sa v dnešnej dobe hodinky už ani moc nenosia pre praktickú stránku ako skôr pre estetickú, určite urobíte dobre, ak vyberiete sami.
Myslíte si, že vaša priateľka, kamarátka či mama rada píše? Určite stavte na milý zápisník, diár alebo denník, do ktorého si bude môcť zapisovať všetko, čo potrebuje.

Čo kúpiť mužovi?

Muži sú ďalšia kapitola, ktorá je niekedy veľmi ťažká pre výber správneho darčeku. Mnohí stavia najradšej vždy na ponožky, sprchový gél alebo žiletky, ktoré sa hodia vždy. Nesmiete však zabúdať na to, že aj muži sa vždy radi potešia zaujímavému darčeku, ktorý ich prekvapí. Práve preto by ste nemali zabúdať na to, že im je potrebné kúpiť niečo iné, ako zaužívané veci.
Pre mužov sú vhodné darčeky napríklad hodinky. Mužské, elegantné hodinky sa na ruke muža perfektne vynímajú a pôsobia veľmi dobre. Dokážu dotvoriť celý outfit a takisto aj výzor. Ak chcete darovať niečo iné svojmu priateľovi, bratovi, kamarátovi či otcovi, môžete staviť napríklad na zaujímavý kryt na mobil, šál, šatku či iné doplnky. Niektorí muži si však takisto veľmi radi plánujú dni. Pre niektorých to je “zábava”, pre iných povinnosť, aby stíhali počas dňa všetko a na nič nezabudli. Práve preto im určite kúpte diár, ktorý sa im bude hodiť na každý deň. Skvelým darčekom je však napríklad aj menšia kabelka či peňaženka.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.