Tip na leto: Ovocné smoothies!

0

Máte radi ovocie? Mnohí ľudia preferujú šťavy alebo nejaké kokteily namiesto samotného ovocia. Či už sa im to nechce hrýzť alebo ich jednoducho ovocie sa mé o sebe nafukuje, lepšie im sadnú smoothies. Výhodou týchto kokteilov je najmä to, že v ňom máte niekoľko druhov ovocia, lepšia sa trávia a zaženú rôzne chúťky po sladkom.

Ovsené vločky
100% prírodné šťavy
100% ovocné šťavy

Smoothies, do ktorých môžete dať rôzne ovocie či kombináciu zeleniny a ovocia, si môžete so sebou vo fľaške či šejkri zobrať so sebou úplne všade. Skvelo zasýtia a vydržíte po nich sýti naozaj dlho. Nebudete mať zbytočné chúťky na sladké a budete sa cítiť po nich omnoho lepšie. Skvelo sa hodia ako desiate či olovranty, medzi hlavnými jedlami.

Tá najlepšia kombinácia

Nájsť si tú najlepšiu kombináciu, ktorá vám bude sedieť je niekedy omnoho ťažšie ako si myslíte. Ak máte nesprávnu kombináciu, niekedy vám niektoré smoothies nezachutia. Nedávajte ich hneď na poslednú koľaj a dajte im ešte jednu šancu. Niekedy kombinácie, ktoré vôbec nevyzerajú chutne, ako napríklad kombinácia ovocia a zeleniny, môžu byť presne naopak, výborné.

Niekedy si môžete vyskúšať urobiť doma svoje vlastné smoothies, a tak zistiť, ktoré kombinácie sú pre vás tie najlepšie. Môžete si však aj zakúpiť rôzne smoothies, ktoré vám spraví obsluha pred vašimi očami. Tak budete mať na 100% istotu, že nič iné vo svojom smoothies nemáte.

Kombinácie ovocia a zeleniny

Ako sme už vyššie spomenuli, kombinácie ovocia a zeleniny nie sú vôbec divné. Vďaka špenátovým listom môžete získať krásnu zelenú farbu celého svojho smoothie. Okrem toho, že budete mať skvelú farbu, chuť sa nijako nezmení a navyše máte aj ďalšie vitamíny, ktoré do svojho tela potrebujete dať.

Skvelými doplnkami sú napríklad škorica, zázvor či limetka. Tieto zaujímavé doplnky do smoothies sú skvelé a spravia vám zaujímavú chuť. Vďaka tomu vám môžu tieto nápoje chutiť omnoho viac, ako by ste čakali. Všetky tieto kombinácie nájdete na internete. Tisíce receptov vám poradia, ako si spraviť to najlepšie smoothie, po ktorom budete sýti naozaj veľmi dlho.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/biocare-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.