Tie pravé topánky a doplnky na túto jeseň!

0

Každoročná zmena ročných období vždy príde tak rýchlo, že ani nestíhame zmeniť šatník a prispôsobiť sa inej teplote. Tohtoročná jeseň prišla zo dňa na deň a ak neviete, aké topánky by ste si mali zaobstarať na túto jeseň, tieto budú celú dobu in!

Jeseň je síce tmavšie ročné obdobie, no rovnako trendové ako jar alebo leto. Dôležité faktory sú vzhľad a farba, ktorá bude dominovať. Už sme vám raz spomínali, že na jeseň panuje zlatá alebo strieborná, no na topánkach sa budú nosiť aj iné odtiene.

Nezabúdajte na platformy!

Síce vysoké topánky nepatria práve k najlepším na dlhé chodenie po meste, pohodlnejšími vám ich urobia platformy, s ktorými si nadvihnete nielen pätu, ale aj celú nohu. Na vysokých topánkach vyzerajú skvelo a dodajú vám potrebnú výšku.

Kým počas leta panoval trend farebných topánok a ozdobených patforiem, jeseň diktuje jednoduchosť a neutrálnejšie farby ako napríklad hnedá, béžová, matná zlatá či strieborná. Dávajte si pozor na lesklé farby, pretože topánky vyzerajú väčšinou dosť lacno.

Tmavé modré topánky na platforme v semišovej úprave OJJU
Tmavé hnedé kožené poltopánky so šnurovaním OJJU
Čierne kožené členkové topánky na platforme Bullboxer

preview

Podpätky

Aj keď s jeseňou prichádzajú aj prvé mrazy a chodníky sa môžu šmýkať, využite ešte čas slniečka a babieho leta! Podpätky sa budú nosiť nielen na lodičkách ale aj na uzavretých jesenných topánkach a čižmičkách.

Ak sa neviete rozhodnúť medzi tenkými a hrubými podpätkami, nemusíte sa báť. Oba druhy budú totižto v móde! Značky a módne domy ako Michael Kors, Chanel či Fendi stavia na hrubé podpätky, no naopak Lanvin, Emilio Pucci či Gorgio vedia svoje a milujú ihličky. Vyberajte si teda vy to, čo sa vám lepšie nosí.

Vínovo-čierne kožené poltopánky na podpätku Tamaris
Čierne topánky na podpätku v semišovej úprave Miss Selfridge Alanis
Hnedé členkové topánky Bullboxer

classic-fall-shoes_1415028550

Šnurovanie je sexi

Posledné mesiace ste si mohli všimnúť, že sa do popredia dostáva šnurovanie a to nielen na nohaviciach či topoch, ale aj na topánkach. Je to sexi, príťažlivé a ženské. Práve tento trend sa prehupol z leta do jesene.

Nielen podpätky sú in

Nemusíte sa báť, ak nemáte radi opätky a radšej si pochodíte v meste na nízkych topánkach. Stavte na istotu a pohodlnosť. Také topánky vám budú slúžiť dlhšie a nohy vás po celom dni bolieť nebudú. Tieto budú inšpirované trochu pánskou módou, pretože unisex móda sa v poslednej dobe dostáva úplne všade.

Palladium Baggy kožené topánky
Palladium Pallarue Hi kožené topánky


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk
https://www.kuponovnik.sk/obchod/shooos-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.