Tie pravé plavky pre vás: Ako si ich vybrať?

0

Letná sezóna sa blíži rýchlosťou svetla a vy ešte stále nemáte žiadne plavky, ktoré by vám skvelo sadli? Mali by ste sa začať čo najrýchlejšie obzerať a rozšíriť svoje obzory nielen do kamenných, ale aj do internetových obchodov, ktoré sú rok čo rok obľúbenejšie a ponúkajú skvelé ceny, ktoré sa vám budú určite páčiť. Ak teda hľadáte kvalitné plavky, ktoré vám spravia peknú postavu,

Nájsť si perfektné plavky, ktoré vám budú dobre sedieť a budú sa vám hodiť k vašej postave je niekedy omnoho ťažšie nájsť, ako by ste si mysleli. Na internete je plno kúskov, ktoré by sa vám mohli páčiť, no niektoré vám nemusia sadnúť. Ako si však nájsť také, ktoré budú tie pravé pre vás a zároveň si ich môžete kúpiť aj na internete?

Vyskúšať a vrátiť

Mnohí si stoja za pravidlom, že plavky je potrebné vyskúšať a až potom kúpiť. Keďže je však 21. storočie a nakupovanie sa pomaly presúva na internet, je potrebné vedieť nakupovať aj tam. Niektoré internetové obchody ponúkajú výhodné nakupovanie ako napríklad to, že si to objednáte na výdajňu, vyskúšate a vezmete si iba to, čo chcete a čo vám dobre sadlo. Nemusíte si tak potom kupovať niečo, čo by vám dobre nesedelo alebo vám to jednoducho nebolo dobré.

Ako vyberať?

Dôležitý je však výber plaviek podľa vašej postavy. Niektorým ženám sa hodia bikini, iným idú skôr plavky s vyšším pásom. Aké sa hodia vám?

Tvar presýpacích hodín – ak máte široké plecia, širšiu panvu a úzky pás, určite by ste si mali staviť na tmavšiu farbu látky v oblasti brucha, ktorá zakryje kritickú oblasť. Vhodné sú napríklad tankini, ktoré majú vyšší pás.

Žlto-oranžové plavky Relleciga
Koralové plavky VeroModa
Červené jednodielne plavky VeroModa

Tvar obdĺžnika – máte rovnú postavu, ktorá nemá žiadne výrazné časti, určite sa vám budú hodiť napríklad celé plavky, ktoré sa hodia len štíhlym dievčatám a postavám, ktoré nemajú nijaké kilo navyše.

Postava trojuholníka – máte široké boky, no všetky časti sú útle? Zakryte tmavšou farbou svoje nedokonalé partie, ktoré sú boky a zadok, a podprsenku si zvoľte omnoho pestrejšiu a farebnejšiu.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.