Tie najkrajšie šaty, v ktorých túto jar a leto zažiarite!

0

Ľudia, ktorí poznajú módny priemysel, veľmi dobre vedia, že oblečenie sa vydáva v niekoľkých sezónach. Mnohokrát sa stáva, že niektoré sezóny sa spájajú, aby tak vznikla omnoho lepšia kolekcia, ktorá prinesie zaujímavé kúsky. Práve sezóna jar/leto 2018 prináša so sebou naozaj veľmi veľa nového, čo tu v predchádzajúcom roku nebolo. Ak aj vy milujete módu a radi experimentujete so zaujímavými kúskami, určite by ste mali staviť na šaty, ktoré sa v tomto roku budú nosiť neustále. Či už je teplo alebo zima, vždy ich budete vedieť zakomponovať do šatníka.

Odkedy začal nový rok, nikto nehovorí v módnom priemysle o ničom inom, len o tom, aké kúsky prinesie so sebou svieža a krásna jar plná farieb, kvetov a spevu vtákov. Ak sa ani vy neviete dočkať, čo nového so sebou prinesie toto teplejšie ročné obdobie, na ktoré čaká takmer každý, mali by ste si prečítať dnešný článok, v ktorom vám predstavíme tie najlepšie kúsky, o ktorých sa vám bude doslova aj snívať!

Kvety a kvetinové vzory

V minulom roku sa začali objavovať kvety a kvetinové vzory na mnohých kúskoch. No to bol doslova len začiatok. Už v tento rok sa môžete tešiť na krásne kúsky, ktoré budu zahltené kvetmi, jemnými pastelovými farbami a dych berúcimi strihmi, o ktoré určite nebudete chcieť prísť. Počas jari a leta tak budete môcť nakupovať tie najlepšie kúsky, ktoré budete nosiť neustále.
Okrem toho, že vyniknete vďaka kombinácií svetlých farieb a kvetinových vzorov, určite stavte aj na volány, ktoré doplnia celý outfit o to, čo hľadáte.
Pri takýchto krásnych šatách vám tak už stačia len úplne klasické tmavé sandále s miernym opätkom, vďaka ktorým sa vám bude po meste chodiť veľmi dobre a príjemne.
Nesmieme však zabudnúť ani na mejkap, ktorý sa k takémuto niečomu hodí. Leto je veľmi obľúbeným ročným obdobím pre ženy, pretože sa moc často nemaľujú a sú prirodzené. Pri šatách, ktoré sú podobné týmto, vám naozaj bude stačiť len veľmi malá vrstva mejkapu, trochu špirály a možno jemný ružový rúž. Nič viac nepotrebujete. Nechajte vyniknúť svoju prirodzenú krásu.

Pastelové farby

Ako sme naznačili už v prvom bode, okrem kvetinových vzorov by ste určite mali staviť aj na pastelové farby, ktoré vyniknú najmä na opálenej pokožke. Jemné farby v kombinácií s tmavou pokožkou od slnka sú naozaj krásne. Najlepšie urobíte, ak budete mať vo svojom šatníku jednoduché šaty v takýchto farbách. Ak pastelové farby moc nepreferujete, skúste staviť na biely alebo čierny podklad s nejakými vzormi v pastelových farbách. Uvidíte, že sa vám niečo takéto bude perfektne hodiť!
Rovnako ako pri kvetinovaných, tak aj pri pastelových farbách bude stačiť, ak stavíte na jemný mejkap.

Modré kvetované šaty ZOOT.sk
Zelené čipkové šaty ZOOT.sk
Pruhové ružové šaty ZOOT.sk

Čipka

To čo vyzerá krásne, žensky a takisto aj veľmi príťažlivo, je čipka. Ak ste si doteraz mysleli, že krásne čipkové šaty môžete nájsť len v čiernom farebnom prevedení, mýlite sa. Krásne šaty totižto môžete nájsť aj v iných farbách. Síce túto sezónu budú väčšinou pastelové alebo jemné farby, na ktoré by ste mali staviť, aj výrazná červená či nejaká iná farba, nie sú na zahodenie. Určite by ste v tomto prípade mali staviť na to, čo milujete najviac a mali by ste vedieť, čo na seba. Čipka je ženská a určite sa v nej budete cítiť veľmi príjemne.
Mejkap pri takýchto šatách nemusí, no môže byť aj výraznejší. Nič však neprekoná jemné líčenie v kombinácií s krvavo červeným rúžom.

Jednoduché strihy

V túto sezónu bude jedno pravidlo a to, aby ste stavili na jednoduché strihy, ktoré nie sú príliš prekombinované. Síce minulý rok vládol asymetrický strih a zaujímavo strihnuté šaty či sukne, tento rok sa tomu radšej vyhnite. Myslite na pravidlo, menej je niekedy viac, a nakupujte v tomto štýle aj oblečenie na jar a leto. Práve takéto krásne kúsky si môžete zaobstarať, ak stavíte na minimalizmus, ktorý je každým dňom viac a viac obľúbený.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.