Tehotenská móda: Nebojte sa farieb!

0

V dnešnej dobe je tehotenstvo doslova niečo, čo ženy prezentujú ako módny trend. Nemusíte sa báť toho, že vaše bruško je niečo, čo môže prekážať a nemali by ste ho ukazovať. Krásne kúsky, ktoré nájdete v obchode, ako napríklad šaty, sukne alebo nejaké tričká sú ako stvorené na toto obdobie, ktoré v živote netrvá vôbec dlho.

V minulosti bolo úplne normálne, že ženy si svoje bruško zakrývali a nechceli ho ukazovať. Dnes to však nie je vôbec tak a okrem toho, že bruško by ste nemali zakrývať, mali by ste naň ukázať. Krásne šaty, ktoré sú vhodné na letné obdobie sa vám budú určite páčiť a budete sa v nich cítiť veľmi príjemne.

Krémovo-čierne tehotenské šaty ZOOT
Svetlomodré tehotenské šaty ZOOT
Tmavomodré tehotenské šaty ZOOT

Kombinácia s kočíkom

Nikdy ste ešte nepočuli o tom, že si mamičky kombinujú oblečenie s kočíkmi? Ak nie, tak by ste mali! Je to niečo, čo vyzerá zaujímavo a štýlovo. Mali by ste si kúpiť taký kočík, ktorému sa dá “strieška” vymeniť. V špecializovaných obchodoch si môžete zakúpiť rovnaké oblečenie, ktoré sa budú skvelo hodiť k sebe. Okrem toho budete zaujímavé aj pre okolie.

Voľné šaty

Veľmi obľúbenými šatami, ktoré nosia mnohé ženy s bruškom, sú najmä tie, ktoré sú šité do písmena A. Budete sa cítiť slobodne, voľne, nebude vám teplo a skvelo sa vám bude chodiť úplne všade. K tomu si môžete aj skombinovať napríklad balerínky, ktoré sa k tomuto druhu šiat hodia najviac. Iný typ šiat je napríklad rovný typ, ktorý je takisto veľmi voľný a bruško jemne zakryjú.

Svetlé farby

Nezabúdajte ani na to, že farby sú perfektné pre tehotné ženy. Nebojte sa žlte, oranžovej, červenej či ružovej! Dajte najavo, že si tehotenstvo užívate, že sa vám to páči a je to obdobie, ktoré skončí veľmi šťastne. Práve mamičky, ktoré majú svetlé farby sa páčia aj ostatným. Síce čierna farba môže zúžiť a vy sa v nej môžete cítiť dobre, v teplých mesiacoch to nie je práve najlepšia voľba. Zbytočne vám bude príliš teplo.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.