Sukne na jar 2017: Máte už tú svoju?

0

Každé ročné obdobie so sebou prináša nové kúsky, ktoré by ste mali mať určite vo svojom šatníku. Jar sa vždy predstavuje v krásnych farebných škálach a s teplými slnečnými lúčmi. Práve vďaka teplému počasiu je vhodné vytiahnuť šaty a sukne aj z tých najnižších a najtmavších kútov skríň a určite ich začať nosiť.

Jar 2017 prináša so sebou nové trendy v sukniach a šatách, ktoré by ste si mali určite zaobstarať. Niektoré sa vám možno strihom nehodia, no v ponuke je niekoľko druhov, z ktorých si určite tú svoju vyberiete. Vybrať si môžete z úzkych, áčkových, krátkych či dlhých sukní, ktoré sa vám budú hodiť.

Tie naj roku 2017

Z minulého roka sa presúvajú do roka 2017 asymetrické strihy, ktoré sú zaujímavé a dokážu dať postave úplne iný náhľad. Ak aj vy chcete vyzerať zaujímavo a dobre, určite na ne stavte, pretože pre mnohých budete vyzerať úplne inak.

Ďalším, novým strihom sukní budú úzke a krátke, ktoré budú kopírovať vašu postavu a dokážu vám predĺžiť nohy. Ak patríte k ženám, ktoré sú nižšie, určite na ne stavte, pretože vám v kombinácií s vysokými topánkami dokážu predĺžiť nohy.

Koženková sukňa ZOOT
Vínová sukňa ZOOT
Staroružová sukňa ZOOT

Zaujímavé strihy a uzlovanie

Ako sme už naznačili, zaujímavé a asymetrické strihy vám dokážu vykúzliť z postavy niečo úplne krásne. Okrem toho, niečo nové na sukniach bude aj uzlovanie, ktoré dokáže zakryť nedokonalé partie na vašom tele. Vy sa tak budete cítiť dobre vo svojom novom outfite a budete doslova žiariť. Týchto sukní sa nemusia báť ani ženy v strednom veku, ktoré majú radšej len puzdrové alebo dlhšie sukne, ktoré sa im hodia.

Nech vám nechýba odvaha!

Odvaha je jedna z tých najdôležitejších vecí, ktorú musíte mať! Okrem zaujímavých strihov by ste mali staviť aj na strapce alebo rôzne iné farebné kombinácie, ktoré by ste si inak neobliekli. Veľmi obľúbenými budú farby ako zlatá, strieborná či zlato-ružová. Dajú sa jednoducho skombinovať do outfitu a budete vyzerať veľmi dobre!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.