Štýlové pršiplášte? Ďalší hit roku 2017!

0

Jar patrí medzi ročné obdobia, ktoré sú známe svojím premenlivým počasím. Raz svieti slnko, inokedy prší, fúka a je zima. Práve pri kombinácií počasia vietor a dážď sa niekedy nedá vyjsť ani von s dáždnikom bez toho, aby vám ho pretočilo alebo polámalo. Neviete, ako prežiť takéto počasie? Máme pre vás jednoduché riešenie. Tým riešením je pršiplášť!

Určite si pamätáte klasické pršiplášte, do ktorých vás vždy rodičia navliekli, keď ste boli malí a vonku zúrilo strašné počasie. Tieto pršiplášte vyzerali skôr ako kus nejakého igelitu, ktorý na človeku nevyzeral dobre a priali ste si, aby ste mali radšej dáždnik. V dnešnej dobe však existujú omnoho krajšie a štýlovejšie pršiplášte, ktoré budete chcieť mať doma určite!

Zaujímavý kúsok

Ak hľadáte ten správny pršiplášť pre seba, určite by ste mali staviť najprv na farebnú kombináciu, ktorú jednoducho zakomponujete do každého jedného outfitu. Je to dôležité, pretože zlé počasie môže prísť naozaj kedykoľvek a vy budete určite potrebovať plášť, ktorý vás ochráni každý deň. Vhodnými farbami na pršiplášťoch sú najmä žltá či jemná modrá. Možno sa vám tieto farby zdajú ako moc krikľavé a ťažko skombinovateľné, no pršiplášť patrí medzi kúsky, ktoré sú zaujímavé a určite by na vás mal vyniknúť!

Kvalitný materiál

Pri objednávaní alebo kupovaní v kamenných obchodoch, si vždy prezrite materiál, z ktorého je pršiplášť vyrobený. Vhodný je najmä taký, ktorý okrem toho, že vás ochráni pred vodou, vás aj trochu zahreje. Predsa len, daždivé a veterné dni sú väčšinou chladné, a preto budete potrebovať aj niečo teplejšie. Nemusíte sa však báť, že by ste niečo také nenašli. Pršiplášte sú už skoro všetky vyrobené tak, aby vám skvelo sadli a splnili aj iné úlohy okrem odolnosti voči vode.

Pršiplášť s mopsom
Žltý pršiplášť

Dĺžka je dôležitá!

Keď chcete ostať v suchu, dôležitý je nielen kvalitný materiál či farba, ale aj dĺžka. Najvhodnejší strih je taký po kolená alebo jemne nad nimi. Takýto plášť vám nebude nikde zavadzať pri chôdzi a určite vás ochráni aj pred tým najhustejším dažďom a silným vetrom.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.