Slúchadlá AirPods značky Apple: Oplatí sa vám do nich investovať?

0

Pred niekoľkými mesiacmi obletela svet správa o nových slúchadlách, ktoré vytvorila značka Apple. Kvalitné, bezdrôtové slúchadlá ohromili mnohých zákazníkov a niektorí sa po nich okamžite vrhli. Nie všetko je však také, ako to na prvý pohľad vyzerá. Po skoro roku od ich uvedenia na trh sa našli veľké plusy, no takisto aj pár mínusov, ktoré by ste nemali prehliadnuť pri kúpe týchto slúchadiel.

Mnohí zákazníci a milovníci značky Apple si neboli istí, či do slúchadiel s názvom AirPods sa oplatí investovať. Prenos zvuku prostredníctvom technológie Bluetooth nebol doteraz tak perfektný, aby niektorí „vyhodili“ približne 180 eur za nejaké slúchadlá, ktorých kvalita nebude až taká dobrá. Práve to bol dôvod, prečo si mnohí ľudia radšej kúpili drôtové slúchadlá, na ktoré vedeli, že sa môžu spoľahnúť. Poďme sa dnes pozrieť z laického pohľadu na slúchadlá, ktoré zaujali mnohých a niektorí nad ich kúpou stále uvažujú.

Dizajn

Veľmi dôležitý, pre väčšinu ľudí, je najmä dizajn. Dizajn slúchadiel AirPods od značky Apple je naozaj veľmi jednoduchý, minimalistický a slúchadlá vyzerajú veľmi podobne ako tie, ktoré sa dostávajú ku každému mobilu. Ak ste zvyknutí na tieto slúchadlá, potom vám budú určite vyhovovať aj tieto, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú veľmi odlišne.
Pri prvom vložení do uší sa vám môže zdať, že vám slúchadlá z uší odstávajú alebo nesedia vám dobre. V tomto však treba len prax a uvidíte, že po čase si veľmi jednoducho zvyknete.

Vypadávajú či nevypadávajú?

Otázka mnohých je najmä tá, či slúchadlá AirPod z uší nevypadávajú a či v nich držia dobre. Odpoveď mnohých je tá, že držia naozaj veľmi dobre a môžete s nimi aj cvičiť. Problém tak nemáte so žiadnymi káblami, ktoré by vám mohli zavadzať alebo by vám mohli naschvál sťahovať z uší slúchadlá von. Komfort je tu naozaj na vysokom mieste a vy si tak skvelo zašportujete bez problémov.

Vhodné na cvičenie

Ako sme už spomínali vyššie, Apple AirPods sú vhodné ako na behanie, tak na hocijaké cvičenie, ktoré radi cvičíte. Ak chodíte do posilňovne, no moc vám nie je po chuti hudba, ktorá v nej hrá, môžete sa jednoducho uzatvoriť do svojho sveta a počúvať pri cvičení to, čo chcete len a len vy.

Kvalita zvuku a hudby

Ďalšia, častá otázka, ktorá sa vyskytuje je, aká je kvalita zvuku a hudby? Z pohľadu človeka, ktorý používa AirPods a takisto aj z recenzií z iných portálov viem, že kvalita je naozaj vysoká a perfektná. Ak máte nejaké výhrady voči Bluetooth a neveríte, že by mohla byť hudba cez takýto prenos kvalitná, určite si sami vyskúšajte tieto perfektné slúchadlá, ktoré vás naozaj dostanú.

AirPods Alza.sk
AirPods m:zone
AirPods Hej.sk

わーい ? ・ #airpods

A post shared by rena (@r_na38) on

Cena

Mnohých však odrádza vysoká cena, ktorú musia dať za tieto slúchadlá. Ak túžite po kvalitnom zvuku, ktorý dosiahnete aj bez toho, aby vás obmedzovali káble, určite by ste mali vyskúšať tieto slúchadlá, ktoré sú kvalitou naozaj veľmi vysoko. Dokonalosť tohto zvuku je naozaj na vysokých priečkach, a preto, ak si zakladáte na dobrej kvalite, určite by ste na ne mali staviť. Apple značka je známa svojimi vysokými cenami, kde veľmi často musíte zaplatiť najmä za značku, no pri ich výrobkoch sa to naozaj oplatí.

Výdrž batérie

Výdrž batérie pri týchto slúchadlách je 5 hodín bez napájania. Kryt, ktorý zároveň slúži ako nabíjačka, vydrží ďalších 24 hodín. Spolu tak máte na počúvanie viac, ako celý deň, a preto si môžete svoju hudbu vychutnávať neustále bez strachu, že by ste slúchadlá museli neustále nabíjať.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.