Schudnite tak ľahko ako Vanessa Hudgens!

0

Krásna herečka a speváčka Vanessa Hudgens patrí medzi veľmi obľúbených ľudí v šoubiznise. Je veľmi pekná a nikdy nemala žiadne problémy s postavou. Nedávno sa však sama priznala, že by chcela dať dole pár kilogramov. Akoby zázrakom sa po pár mesiacoch ukázala. Vyzerala naozaj perfektne a omnoho chudšie. Schudla totižto 9 kilogramov.

Asi každá z nás je stále nespokojná so svojou postavou. Chcela by schudnúť, mať plochejšie brucho, chudšie nohy alebo vyrysovanejšie ruky. Ak potrebujete rýchlo schudnúť, určite stavte aj vy na týchto pár vecí, ktoré robila aj Vanessa a vyčarovala si tým postavu, o ktorej sníva skoro každá.

Pravidelný pohyb

Pravidelný pohyb je proste klasika, na ktorú staví úplne každý, kto chce schudnúť. Speváčka a herečka však stavila na trochu zaujímavejší typ športu – bicyklovanie. Vďaka bicyklu si perfektne vytvarujete stehná, lýtka a schudnete aj niekoľko kilogramov, ktoré potrebujete. Okrem toho sa vďaka bicyklu môžete presúvať z jedného bodu na druhý, ušetriť tak nielen peniaze, ale aj životné prostredie a budete na čerstvom vzduchu, ktorý je pre naše zdravie dôležitý. Ak vás nebaví bicykel, stavte na kolieskové korčule, ktoré sú veľmi zaujímavé takisto pre mnohých a  baví ich to. Rovnako budete na čerstvom vzduchu a môžete si zacvičiť aj spolu s kamarátmi.

Kuskus Natural
Kustovnica čínska GOJI
Bulgur jemný BIO

 Zdravá strava

Zdravé jedlo je takisto základom pre omnoho ľahšie chudnutie. Ak sa snažíte dobre chudnúť, určite stavte na zeleninu a ovocie. Vanessa vyhodila zo svojho jedálnička bielu múku a cukor. Práve tieto dve zložky sa mnohokrát považujú za tých najväčších strašiakov, ktorým mnohokrát aj sú. Ak aj vy potrebujete niečo dať dole, určite vyhoďte tieto dve zložky. Budete sa cítiť omnoho lepšie, ľahšie a najmä, telo si konečne vydýchne od ťažkých potravín, ktoré mnohí konzumujeme.

Zdravá strava je však aj o pitnom režime, ktorý je potrebný dodržiavať. Hudgens sama potvrdila a povedala, že s vodou a pitným režimom mala vždy veľké problémy. Piť dva litre denne je pre mnohých veľmi ťažké. Ak vám nejako „nechutí“ klasická voda z vodovodu, určite vám veľmi pomôže napríklad vytlačiť si do nej citrón alebo si do nej nahádzať nejaké ovocie. Voda bude okamžite chutiť omnoho lepšie a bude sa vám piť ľahšie.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/biocare-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.