S čím kombinovať čižmy nad kolená? Rady a tipy, ktoré vám pomôžu!

0

Zima je čoraz tuhšia a tuhšia, a preto sa do popredia dostávajú vysoké čižmy, ktoré nie jedenkrát zachránili mnohé ženy. Či už vonku sneží, fúka vietor alebo prší, tieto čižmy sú vhodnou alternatívou. Hneď ako si jedny kúpite, nastáva problém číslo dva, s čím ich skombinovať?

Vysoké čižmy, ktoré siahajú  nad kolená by si mali kupovať vyššie ženy, ktoré majú rovné a štíhle nohy. Ak patríte k ženám s menším vzrastom, nič si z toho nerobte. Stavte na nižšie čižmy, ktoré sú klasikou a nikdy nevyjdú z módy. Vysoké čižmy majú tendenciu skracovať nohy, a preto by ste v nich vyzerali ešte menšie.

Sukňa

Hneď prvou kombináciou by ste sa vystrelili medzi hviezdy. Sukne, ktoré vám siahajú do polovice stehien, jemný kúsok z pokožky, ktorý by vám bol vidno a následne vysoké čižmy, ktoré by vám išli od kolena. Dokážete si túto kombináciu predstaviť? Ak nie, radi vám pomôžeme.

Na túto kombináciu budete potrebovať naozaj vyššie čižmy, aby ste po ceste do práce či školy nezamrzli. Vhodné sú preto čižmy, ktoré majú zvnútra kožušinku a sú zateplené. Pod sukňu si dajte buď silónky alebo hrubšie pančušky, v ktorých by vám nebolo zima ani keby si zvolíte nižšie čižmy.

Čierne vysoké čižmy na opätku
Čierne čižmy nad koleno Dorothy Perkins
Čierne kožené čižmy s.Oliver

Džínsy

Pri výberoch džínsov, ktoré skombinujete s vysokými čižmami by ste mali byť opatrné. Ak to vyjde budete žiariť a ak nie, môže sa stať, že vaša ilúzia o dokonalom outfite sa vytratí rýchlosťou blesku. Džínsy by mali byť dostatočne obtiahnuté, aby sa vám spod čižiem nevykasávali a nevyzeralo to zle. Vhodnou alternatívou sú čierne alebo klasické modré rifle. Na diery by ste však mali v zime zabudnúť.

Šaty

Na začiatku sme spomínali sukne, tentokrát spomenieme šaty. Skvelým výberom šiat do zimy sú pletené šaty alebo tie, ktoré sú vyrobené z hrubšej látky. Na zimu môžete zvoliť aj rozličný strih ako napríklad šaty do áčka, ktoré sa budú hodiť najmä mladším ročníkom alebo obtiahnuté šaty, ktoré zvýraznia vašu postavu. K všetkým týmto šatám určite budú dokonalo sedieť aj vysoké čižmy.

Aké čižmy?

Správny výber samotných čižiem je rovnako dôležitý. Najlepší a najoverenejší materiál je koža, ktorá je veľmi odolná a dokáže ohriať. Okrem toho je skvelá aj keď idete do dažďa či snehu. Nohy nebudete mať mokré a budú v suchu. Druhým materiálom je aj semiš, ktorý je však menej obľúbený, pretože sa ľahko vyderie a v mokrom počasí sa ničí.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.