Pyžamá, ktoré musíte mať aj vy!

0

Chcete mať dobrý spánok? Už vám nepostačí iba dobrý matrac a vankúš, potrebujete aj mäkučké a trendy pyžamo, v ktorom sa budete cítiť skvelo. Pyžamká sú skvelé aj ako vianočný darček, ktorý bude nielen prekvapením ale aj super praktickou vecičkou, ktorú každý využije!

Tieto pyžamká si určite zamilujete a nebudete sa chcieť z nich ráno ani vyzliecť. Príjemné, mäkučké a jemné. Presne taký obraz o tomto kúsku oblečenia majú najmä ženy. Ak chcete vyzerať trendy, nezabudnite na skvelú potlač či obrázok.

personalized-christmas-pajamas-1024x837

Vianočný motív

Vianoce ospravedlňujú asi všetko, a tak je úplne normálne, ak si aj v štyridsiatke kúpite pyžamko so sobíkom či tučniakom. Nebojte sa toho a nechajte sa unášať prúdom. Skvelý je aj vianočný motív, vďaka ktorému budete ladiť s celým vyzdobeným domom a spraví vám ešte lepšiu vianočnú atmosféru.

Najmä nech je príjemné na dotyk

Na to, aby ste sa v tomto nočnom odeve cítili príjemne a zaspali ste takmer okamžite ako si ľahnete do postele, potrebujete, aby bol príjemný na dotyk a nebol zo žiadneho tvrdého materiálu, ktorý vás bude ťahať na všetkých miestach. Flanelové pyžamká sú v dnešnej dobe najobľúbenejšie a najrozšírenejšie v obchodoch. Trochu sa poobzerajte po nákupnom centre či obchodoch a uvidíte, že nájdete stovky kúskov, ktoré sa vám budú páčiť.

6a5cb3a045cbf06ec24608b36bc4e731

O číslo väčšie

Poznáte svoju veľkosť, ktorú nosíte veľmi dobre a v nej si kupujete aj pyžamo? Možno práve v tomto robíte chybu. Ak chcete, aby vás pyžamo nikde neťahalo, netočilo sa vám pri každom pohybe alebo sa vám nohavice v posteli nesťahovali, vyberajte si ho o číslo väčšie. Uvidíte, že aj vďaka tomu sa budete v ňom cítiť omnoho voľnejšie.

Nočná košeľa či klasika?

Či už si vyberiete nočnú košeľu alebo klasické tričko s nohavicami či krátkymi šortkami, je len na vás. V lete vám bude určite lepšie vyhovovať nočná košeľa, vďaka ktorej vám nebude také teplo, no v zime si radšej vyberajte teplé pyžamko, ktoré vás aj trochu zahreje.

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.