Pripravte sa na najväčší trend tohto leta! Mušle budú všade

0

Každý rok trendy prichádzajú a odchádzajú. Je to pravidelný a prirodzený módny kolobeh. Udržať si s trendmi krok a vedieť, čo si kedy obliecť, je niekedy omnoho ťažšie, ako sa človeku zdá. Práve preto sme si dnes pre vás pripravili článok, v ktorom vám predstavíme najväčší hit tohto leta, ktorým sú mušle.

Leto je charakteristické tenkými vrstvami oblečenia, jednoduchými outfitmi a príjemnými látkami, ktoré na tele vejú. Aj letný outfit však môže byť obohatený peknými kúskami, ktoré vás zviditeľnia a pritiahnu na vás pozornosť ostatných. Doplnky sú naozaj dôležité a tento rok by ste si ich mali zaobstarať vo forme mušlí. Tie sú totižto veľmi očakávaným trendom, na ktorý sa teší snáď každý.

Zatiaľ čo veľké kabáty, klobúky, hrubé tkaniny alebo kovbojské čižmy boli nepochybne jedným z najväčších trendov jesennej a zimnej sezóny, svet šperkov sa rozrastie práve počas letného obdobia. Asymetrické perlové náušnice či diamantové slimáčiky sú kúskami, ktoré dominovali už v roku 2018, no nemusíte sa báť vytiahnuť ich ani tento rok. Práve rok 2019 bude ešte lepším obdobím pre tieto doplnky.

Čo očakávať?

A čo teda vlastne očakávať? Čo si zaobstarať ešte skôr, ako začne veľká honba na takéto doplnky a v obchodoch nič neostane?

Zamerajte sa na náramky z mušlí. náhrdelníky, náušnice alebo dokonca náramky na nohu. Tie sa stále nosia a môžete si byť istí, že k opálenej pokožke sa hodia ešte viac ako k tej bledšej. Nezabúdajte však ani na to, že nielen doplnky môžete hľadať v mušľovom vzore. Obrovské množstvo oblečenia sa na túto tematiku zameriava tiež, a preto by ste si mali pozrieť nejaké topánky, ktoré sú mušľami ozdobené. Môžete si nájsť aj tričko alebo nejaký top, ktorý má mušľovú potlač.

View this post on Instagram

It’s only a matter of time ?

A post shared by Jeanette (@_jeanettemadsen_) on

Prvý objav

Prvýkrát sa za posledné roky objavili mušle na módnej prehliadke Prada v kolekcií jeseň/zima 2018. Prehliadka sa konala ešte v roku 2017. Už v tejto dobe zožali mušľové kúsky naozaj veľmi veľa zaujímavých ohlasov, a preto sa rozširovali stále ďalej a ďalej.

Mušľové náušnice Answear.sk
Mušľový náhrdelník Answear.sk
Náušnice s jednou mušľou Answear.sk

Doplnky sú veľmi dôležité najmä preto, lebo pripomínajú pláže, ktoré mnohí tak milujú. Rovnako so sebou prinášajú aj pohodu, pokoj a príjemný pocit, pretože v nás navodzujú dovolenkovú atmosféru.

Hodia sa každému

Pri nosení tohto doplnku hľadať odvahu naozaj nemusíte. Je to príjemný doplnok, ktorý sa nosí dobre a podškrtáva vašu jemnosť a ženskosť. Náhrdelník z mušlí alebo náramok sa hodí do každého jedného outfitu. Na večerný outfit je dobré zvoliť nejaké sofistikované náušnice, ktoré sú rozmerovo väčšie, a spravia z vás kráľovnú večera.

Do zásoby by ste si však mali kúpiť aj menšie náušničky, ktoré obsahujú malé mušličky, vďaka čomu sa pomaly do tohto trendu dostanete aj počas bežných dní, kedy chodíte napríklad do práce alebo do školy.

View this post on Instagram

Socializing in PJs today

A post shared by Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen) on

Aj pre tie, ktoré šperky nenosia

Nenosíte často šperky a bojíte sa takýchto kombinácií? Hovoríte si, že to nie je nič pre vás? Pravda to rozhodne nie je! Ak nie ste zvyknutá ná šperky, jednoducho začnite s tým najmenším a najjednoduchším. Uvidíte, že si pomaly na všetko zvyknete.

V ponuke obchodov však nájdete napríklad aj prstene alebo nejaké oblečenie, ktoré môžete vyskúšať. Tento trend si rozhodne zamilujete.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/answear-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.