Prečo bývajú múdre a krásne ženy veľmi dlho single? Vedci majú odpoveď!

0

Pýtali ste sa svojej najlepšej priateľky, prečo je tak dlho sama, bez žiadneho priateľa? Alebo ste vy na tomto mieste a dlho nikoho nemáte? Korene tohto problému môžu byť omnoho hlbšie, ako si možno myslíte. Čoraz viac krásnych a múdrych žien dáva prednosť tomu, aby boli single namiesto toho, aby boli zadané. Niektoré si však nedokážu ani priateľa nájsť. Prečo je tomu tak?

Veľmi zaujímavý výskum v Amerike zistil, že približne 50,2% Američanov je bez vzťahu. Je to približne 124,6 milióna ľudí. To znamená, že v Spojených štátoch žije omnoho viac single žien ako tých vydatých alebo zadaných.

Moderné ženy sú nezávislé

V dnešnej dobe majú ženy omnoho lepšie postavene, ako mali v minulosti. Ženy dnes bojujú za svoje práva a menia svet omnoho radikálnejšie ako inokedy. Stále viac žien získava prácu na vysokých pozíciách, ktoré sú lepšie ako muži. Nepotrebujú tak už pomoc od mužov a nemusia byť od nich závislé ako to bolo niekedy. Vyriešiť si problém samostatne je omnoho rýchlejšie, ako čakať na chlapa, ktorý by to mal urobiť za ženu.

Ženy si začínajú uvedomovať svoju slobodu a voľný čas

Namiesto varenia doma pre svoju rodinu a manžela si vedia ženy užiť svoj voľný čas inak. Zdá sa im príťažlivejšie chodiť na wellness alebo do kúpeľov namiesto toho aby sa stresovali doma.

CHLOÉ ChloéParfems.sk
Moschino Funny! Parfems.sk
Giorgio Armani Acqua di Giola Parfems.sk

Ženy sú omnoho viac psychicky stabilné

Keď ľudia hovoria vtipy o silných slobodných ženách s mačkami, nie je to vtip. Je to skutočnosť. Samozrejme, mačky sú možno kategóriou samou o sebe a môžu ich nahradiť napríklad psy, no o tom, že sú ženy silné, sa nehovorí v kontexte vtipu. Je to pravda. Ženy sa stali silnejšími, citovo stabilnejšími a vzdelanejšími. Moderný svet im totižto poskytuje približne rovnaké príležitosti ako mužom. Ovplyvňuje aj ich psychiku. Neboja sa tak zostať samé bez chlapa, ktorý by ich mal, podľa tradícií z minulosti, živiť.

Moderné ženy majú vysoké nároky

Keď zarábate svoje vlastné peniaze, máte titul alebo sa staráte o svoj vzhľad a viete, že vyzeráte dobre, nastavíte si aj vyššie nároky a štandardy. Neuspokojíte sa len tak s niečím, čo pre vás nie je tak dobré. Nepríjmete muža, ktorý neocení vaše úsilie, a ktorý vás nebude rešpektovať v tom, čo robíte. Je lepšie ostať single ako vo vzťahu s nevhodným partnerom.

Muži sa stále viac a viac boja spoznať krásnu a múdru ženu

A aký je dôvod na toto? Muži majú radi ženy, ktoré sú svojím spôsobom tajomné, no na druhú stranu sa dajú veľmi jednoducho získať. Ak žena nie je múdra, mužovi dokáže veľmi jednoducho naletieť na jeho triky a rôzne hry. Ten ňou následne môže veľmi jednoducho manipulovať. Múdru ženu však muž len tak jednoducho neoklame. Keď muži vidia krásnu, nezávislú a inteligentnú ženu, nemajú toľko guráže urobiť prvý krok, pretože vedia, že môžu byť ľahko odmietnutí. A to nikto nechce, že?

Moderné ženy už neveria na rozprávky

Presne tak, dnešné ženy už neveria na to, že raz za nimi príde princ na bielom koni a bude s nimi navždy. Nikto v dnešnej dobe nechce mať zlomené srdce. Od detstva však sledujeme romantické filmy, v ktorých vidíme perfektné páry s ešte perfektnejším koncom. Existuje nejaký film, ktorý končí s tým, že je žena smutná alebo zradená? Nie. To je dôvod, prečo ženy už toľko mužom nedôverujú a dávajú si pozor na to, čo urobia.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/parfems-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.