Plážové účesy: Ako si spraviť vlasy k vode?

0

Letné mesiace prinášajú aj veľké teplá. Ženy, ktoré majú dlhé vlasy veľmi dobre vedia, že keď si vlasy nevypnú vysoko do drdola, všade sa im lepia, potia sa a zbytočne im je ešte horšie, ako by bolo bez vlasov alebo s vlasmi o trochu kratšími. Neviete, ako na tie najlepšie účesy? Máme pre vás pár tipov!

S lúčmi slnka a teplom, ktoré je každé leto horšie a horšie, sa niekedy nedá nič iné, iba mať vlasy vo vrkoči alebo v drdole. To však môže byť pre vás už únavné a nechce sa vám nosiť stále to isté. Jednoducho tak stavte na perfektné moderné účesy, ktoré si spravíte jednoducho a rýchlo!

Zaujímavý vrkoč

Máte radi vrkoče, no nechce sa vám stále nosiť ten istý? Stavte na zaujímavý vrkoč, vďaka ktorému budete vyzerať perfektne vždy! Či už máte dlhé, stredne dlhé alebo krátke vlasy, určite vám to pôjde. Niekoľko vlasov spredu si oddeľte od ostatných vlasov. Zadné vlasy si dajte do vrkoča a predné si zapletajte smerom dozadu. Keď máte zapletaný vrkoč hotový, jednoducho si ho spinkou zafixujte pod klasický vrkoč alebo ho spojte gumičkou.

Maska na vlasy proti poškodeniu slnkom L’oreal
Kallos KJMN obnovujúca maska na vlasy 
Olaplex Professional Hair Perfector – maska na vlasy

Zapletený vrkoč

Klasický zapletený vrkoč ste už asi skúšali úplne všetci. Čo tak vyskúšať priberaný? Rozdeľte si vlasy na dve časti a na každej strane začnite úplne od začiatku hlavy. Na koncoch si vrkoče zafixujte priehľadnými gumičkami.

“Retro” účes

Vlasy si rozdeľte na štyri časti. Navrchu hlavy na dve časti a naspodku hlavy na dve časti. Po jednom si spravte štyri zapletené vrkoče. Vzniknú vám tak dva vrkoče pod sebou na každej strane. Ľavý spodný vrkoč vezmite a zozadu hlavy ho presuňte na pravú stranu. Rovnako tak spravte aj s pravým vrkočom. S vrchnými vrkočmi urobte to isté. Vznikne vám tak perfektný účes, kde vám nebudú nikde zavadzať vlasy a bude vám skvelo.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.