Perfektný večerný outfit

0

Čo si predstavíte pod pojmom perfektný večerný outfit? Niektorí tmavé večerné róby, smoking a vyské opätky, iní zas niečo jednoduché, ale elegantné. Každý má pod týmto pojmom inú predstavu, a preto by ste si mali vždy sami zvoliť to, čo si oblečiete. Niekedy je však výber toho správneho oblečenia a celkového outfitu veľmi ťažké, a preto vám s tým radi pomôžeme!

Čierna farba patrí medzi obľúbené farby, ktoré sa používajú na večerné outfity. Ak však máte radi nejaké zaujímavé a štýlové farby, stavte radšej na tie. Aj svieže odtiene sa totižto dajú zakombinovať  na rôzne večerné udalosti.

Tmavá je najlepšia voľba

Neviete sa rozhodnúť, čo na seba? Stavte na klasiku, ktorou je čierna alebo tmavo modrá. Tieto farby sú obľúbené a patria medzi tie najlepšie, ktoré by ste si mohli obliecť. Dĺžka je na vás, no určite by ste si mali uvedomiť, kam idete. Ak je to niečo dôležité, radšej stavte na elegantnú a dlhú róbu, ktorá sa perfektne kombinuje s vysokými opätkami a listovou kabelkou.

Niekedy sú však vhodné aj čierne, menšie šaty, ktoré by si však mali obliecť ženy, ktoré majú perfektnú postavu a môžu si niečo takéto dovoliť. Skombinujte ich vždy s vysokými opätkami a nezabúdajte na doplnky a perfektnú kabelku!

Svetlejšie farby

Niekedy sú vhodné aj svetlé a pastelové farby, ktoré sú jemné a ženské. Vhodná je napríklad broskyňová, ružová, modrá alebo oranžová. Všetky tieto farby však určite používajte len v jemnej pastelovej farbe, ktorá sa na takéto príležitosti hodí. Biela je rovnako vhodná, len si dávajte pozor keď budete niečo jesť alebo aby vám látka nepresvitala. Svetlé farby sú perfektné v kombinácií s čipkami a rôznymi ozdobami, ktoré sú zaujímavé v celom outfite.

Čierne šaty s volánmi a kravatou ZOOT
Šaty s čipkovaným detailom
Čierne maxi šaty

Doplnky a topánky

Doplnky a topánky sú veľmi dôležitým aspektom, na ktorý nesmiete zabudnúť. Doplnky by nemali byť príliš vyzývavé a nemali by každému biť do očí. Mali by byť jemné a hodiť sa ku všetkému, čo nosíte. Topánky sú vždy najlepšie na vysokom opätku. Niekedy je to však pre niektoré ženy ťažké, pretože nie sú na nich naučené chodiť. Ak však máte radi vysoké opätky, určite na ne stavte. Tie, ktoré nemáte rady opätky, stavte na nižšie topánky s hrubším podpätkom


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.