Perfektné denné líčenie!

0

Mnohí hovoria, že ženy sú najkrajšie bez mejkapu a všetkých tých šminiek naokolo. Určite ste to už niekoľkokrát počuli, no musíte uznať, že my ženy sa cítime omnoho lepšie, ak máme aspoň mejkap a špirálu na sebe. Síce si to okolie ani všimnúť nemusí, ten pocit niekde vnútri v nás je. Chcete vedieť, ako sa namaľovať najlepšie na bežný deň? Dnes vám s tým radi poradíme.

Klasiku, ktorú asi každá žena pozná sa skladá väčšinou z mejkapu, púdru, špirály a rúžu. Skúste však oživiť svoj bežný look a spraviť niekedy aj niečo nové. Nemusíte sa hneď maľovať ako na večierok alebo párty, stačí ak použijete jemnejšie farby a uvidíte, že výsledok bude stáť za to.

Closeup portrait of a woman  applying dry cosmetic tonal foundation  on the face using makeup brush.

Closeup portrait of a woman applying dry cosmetic tonal foundation on the face using makeup brush.

Krásna pleť

Základom skvelého mejkapu je krásna pleť. Predtým ako si nanesiete mejkap, uistite sa, že ste použili správny krém alebo čistiacu vodu. Vaša tvár sa vám určite poďakuje za správne čistenie a bude žiariť zdravím.

Pri bežnom líčení stavte na BB krém, ktorý vám skvelo zjednotí pleť a nebudete mať žiadne červené fľaky. Skvelé sú aj púdre a lícenky v príjemných ružových až červených farbách. Všetky tieto produkty ako je púder či lícenku si vezmite so sebou do tašky, aby ste mohli počas dňa svoj mejkap opraviť.

Bourjois Healthy mix Radiance Reveal rozjasňujúci tekutý make-up
Max Factor Facefinity make-up 3v1

maxresdefault

Oči

Počas bežného dňa by ste mali staviť na jemné líčenie očí. Vyberajte medzi jemnými pastelovými či nude farbami, ktoré sa vám budú hodiť na každé ročné obdobie a ku každému kúsku oblečenia. Pred nanesením farby si dajte na očné viečko podkladovú bázu, ktorá udrží dlhšie farbu na oku.

L’Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h riasenka pre objem
L’Oréal Paris Double Extension riasenka na predĺženie a natočenie rias

Pery

Nezabudnite ani na rúž. Poslednou dobou sú veľmi populárne matné rúže, ktoré vyzerajú na perách naozaj veľmi dobre a dokážu ich zväčšiť. Stavte na jemné farby, ktoré vám vydržia dlho. Držte sa pravidla, menej je niekedy viac a uvidíte, že sa vám krásny a jemný mejkap podarí!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.