Pásiky: Áno, alebo nie?

0

Veľmi diskutovanou témou bývajú rôzne potlače na oblečení. Vzory sú IN skoro stále, no vždy sa mení to, aký vzor vlastne je vhodný. Niektoré sú nadčasové a môžete ich nosiť stále, niektoré sú moderné len na určité obdobie, kedy ich majú všetci a tak rýchlo ako vzplanú, tak aj zhasnú a skončia. Pásiky sú tu však stále a neplánujú len tak odísť, vďaka čomu sa z nich stáva nadčasový vzor, ktorý môžete nosiť stále. Je však vhodný pre každého?

Pásiky, najmä tie čierno-biele, sú v móde neustále. Práve vďaka tomu si môžete kúpiť aj drahší kúsok, pretože si budete istí, že aj o niekoľko rokov, keď ho vytiahnete bude stále IN. Niektorí si však pásiky neradi obliekajú, alebo ich dokonca aj odsudzujú. Je tento vzor vhodný pre každého?

Farebná kombinácia

Dôležité je vždy vedieť, aké dve farby môžete skombinovať a aké sa vám hodia. Ak skúsite oranžovo-žlté pásiky, možno budete odsudzovaní, pretože vyzerajú zvláštne a táto farebná kombinácia sa jednoducho často nehodí. Najlepšie urobíte, ak stavíte na čierno-bielu kombináciu, ktorá je IN neustále. Či už si obliekate toto oblečenie na jar alebo v zime.

Pruhované legíny ZOOT
Krémovo-čierne pruhované body ZOOT
Modré dlhé pruhované tielko ZOOT

Kombinovanie s ostatnými kúskami

Nikdy, naozaj nikdy nekombinujte dva vzory. Ak ste sa rozhodli pre štvorčeky, určite si vrch alebo spodok vezmite už len jednofarebný, najlepšie v čiernej, sivej alebo bielej farbe. Pásiky sa perfektne kombinujú s jednoduchými kúskami ako napríklad čierne či modré skinny džínsy, sukne v rovnakých farbách alebo k novodobým „culottes“, ktoré sú veľmi obľúbené v dnešnej dobe.

Vyhýbajte sa im ak…

Máte pár kíl navyše? Pásikom by ste sa preto mali vyhýbať, pretože majú veľkú tendenciu rozširovať človeka. Rovnako by ste sa im mali vyhýbať, ak nemáte úplne rovné nohy, pretože vám zvýrazňujú úplne všetko. Radšej preto stavte na jednofarebné kúsky, ktoré sú takisto veľmi pekné a budete sa v nich cítiť omnoho lepšie.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.