Obliekame sa na festival: Converse sú tou najlepšou voľbou

0

Leto je v plnom prúde a s ním aj letné festivaly. Tie sú obľúbené a navštevované mnohými mladými či staršími ľuďmi. Vek tu totižto nepozná hranice. Na festival je však potrebné správne sa zbaliť a obliecť. Ako na to? V dnešnom článku si povieme niečo o tom, čo si na seba vlastne vziať.

View this post on Instagram

Colors to match all of your moods. #ForeverChuck

A post shared by Converse (@converse) on

Nie je vždy len teplo

Prvé pravidlo znie, nemali by ste sa spoliehať len na to, že bude stále teplo. Mnohé vystúpenia zaujímavých hviezd sú práve počas večera, kedy je chladnejšie, a preto by vám vo vašej taške nemala chýbať minimálne rifľová bunda.

Ružové tričko Converse ZOOT.sk
Tenisky Converse biele na platforme ZOOT.sk
Ružové semišové tenisky Converse ZOOT.sk

Taktiež je dôležité myslieť na to, že človek prespáva v stane (aspoň vo väčšine prípadov), a preto je potrebné vziať si oblečenie, v ktorom vám bude príjemne a prežijete jednu či dve noci vo voľnej prírode.

Aj napriek tom, že je vonku počas dňa veľké teplo, noci bývajú o niečo chladnejšie a v stane to rozhodne pocítite.

View this post on Instagram

Take your pick.

A post shared by Converse (@converse) on

Treba počítať aj s dažďom

Druhou vecou, s ktorou je potrebné počítať okrem chladu, je dážď. Ten sa na festivaloch často vyskytuje, a preto je potrebné správne sa obuť a obliecť. Vo vašej výbave by tak nemali chýbať nejaké gumáky a pršiplášť. Dáždnik je síce fajn, no na mnohých priestranstvách a najmä pod pódiom nie je dovolený. S pršiplášťom nebudete zavadzať ostatným ľuďom a taktiež nebudete mať prácu držať neforemný dáždnik vy.

V dnešnej dobe nájdete na mnohých internetových obchodoch moderné pršiplášte, ktoré vyzerajú ako štýlový doplnok celého outfitu. Rovnako to je aj s gumákmi, ktoré dnes najmä dámy nosia veľmi rady aj do mesta.

Komfort je najdôležitejší

Na to, aby ste si koncert užili, je dôležité mať príjemné a komfortné oblečenie. V takýchto prípadoch často vyhrávajú denimové šortky či dlhé rifle, bežné mäkké bavlnené tričko a tenisky.

Práve medzi tenisky, ktoré sú na festivaloch veľmi obľúbené, sa radia Converse tenisky, inak povedané „conversky“, ktoré žnejú úspech už niekoľko rokov po sebe. Sú to veľmi pohodlné plátenné tenisky, v ktorých rozhodne vydržíte stáť počas celého festivalu.

Výhodou conversiek je najmä to, že ich na trhu nájdete v obrovskom množstve rôznych farebných prevedení. Od klasickej bielej cez červenú až po krikľavú žltú či zelenú. Fantázií sa medze nekladú a práve festivalová móda často poskytuje naozaj široký záber. Obliecť sa môžete akokoľvek chcete. Nechajte v sebe vládnuť módnu ikonu!

Okrem farebných prevedení nájdete tento druh topánok aj v dvoch veľkostiach a to členkové tenisky alebo tenisky nad členky, ktoré sú o niečo vyššie. Tu si taktiež môžete vybrať presne tie, ktoré vám sadnú lepšie. Mnohí však obľubujú najmä členkové conversky, pretože v lete v nich nie je také teplo.

Converse nie sú len topánky

Po vyslovení slova Converse si mnohí predstavia len ich známe biele plátenky, ktoré má na nohe už snáď každý. Pravdou však je, že značka Converse sa zaujíma aj o iné produkty, ako napríklad tašky, vaky či oblečenie. Práve preto môže byť celá vaša výbava práve v duchu tejto značky.

Vaky, ktoré značka ponúka, sú nielen kvalitné, ale taktiež praktické, skvelo sa nosia a sú dostatočne veľké na to, aby ste si v nich odniesli na festival úplne všetko, čo potrebujete.

Keď pôjdete najbližšie na nejaký festival, rozhodne popremýšľajte nad značkou Converse, ktorá by vám mohla pomôcť napríklad pri balení či prežití dlhých nocí vonku.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.