Nové trendy v lakovaní nechtov: Nájdite si svojho favorita!

0

Len nedávno sa skončil newyorský fashion week, ktorý so sebou priniesol mnoho zaujímavých módnych a kozmetických vychytávok, ktoré by mala nejedna fashion maniačka poznať. Krásne upravené nechty sú jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste nemali zanedbať, ak chcete zažiariť. Aj takéto manikúry sa objavili na fashion weeku v New Yorku!

Ako sme spomínali už v minulom článku o módnych trendoch na jeseň 2016, na zlatú a striebornú farbu sa budeme pozerať teraz veľmi často. Takisto to je pri nechtoch. Lesklé, zlaté alebo strieborné odtiene vyrazia dych nielen vám po nalakovaní, ale aj ostatným, s ktorými prídete do kontaktu. Výhodou je, že sa dajú veľmi ľahko skombinovať s farbami.

http://www.parfemy-elnino.sk/kozmetika-opi-nicole-nail-polish

2798473

Ak ste si mysleli, že pestré farby ako sú oranžová, krikľavá červená či sýto modrá, by ste mali skryť na dno vašej kozmetickej kabelky a vytiahnuť ich až v lete, ste na omyle. Práve táto jeseň diktuje jasné pravidlá a tie znejú: Čím krikľavejšia farba, tým lepšie!

http://www.parfemy-elnino.sk/lak-na-nechty-artdeco-art-couture-nail-lacquer-64719.html
http://www.parfemy-elnino.sk/lak-na-nechty-astor-fashion-studio-nail-polish-52351.html
http://www.parfemy-elnino.sk/lak-na-nechty-dermacol-neon-polish-45034.html

spring-2012-nail-polish-trends-from-fashion-weekNeónové farby však nie sú úplne pre každého, a preto sa nemusíte báť, ak k týmto odtieňom neprechovávate nejaký cit a neradi ich nosíte. Stále sú tu aj tmavšie odtiene ako tmavo-červená tzv. burgundy, ktorá bola in minulý rok, no doznieva ešte stále. Určite skúste hnedý alebo béžový odtieň. Tie jednoducho skombinujete aj s inými kúskami oblečenia.

Lak na nechty Bourjois Paris So Laque Glossy
Lak na nechty Lancome Gloss Shine
Lak na nechty MaxFactor Glossfinity


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/parfemy-elnino-cz

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.