Neviete kam na dovolenku? TOP destinácie, ktoré musíte navštíviť!

0

Leto sa nám pomaly blíži a vy stále neviete, kam na dovolenku? Možno rozhodnutie neustále posúvate, pretože sa neviete rozhodnúť, alebo to je len neistotou, ktorá panuje vo svete. Tak či onak, výber tej najlepšej destinácie dá niekedy zabrať. My to veľmi dobre vieme, a preto vám dávame do pozornosti TOP destinácie, ktoré sú už niekoľko rokov na vrchole obľúbenosti.

Výber dovolenky je niekedy naozaj ťažký. Ak by ste si mali vybrať medzi morom či horami, ktorú možnosť zvolíte? My sme si pre vás vybrali niekoľko destinácií, ktoré sú vhodné či už pre páry, rodiny alebo jednotlivcov. Bude sa vám tam určite páčiť a vrátite sa tam ešte niekoľkokrát.

Chorvátsko a Taliansko

Samozrejmosť, ktorá asi nikdy nesklame. Medzi TOP destinácie, kam chodia najradšej Slováci sa bije vždy Taliansko a Chorvátsko. Niet sa ani čomu čudovať. Tieto destinácie patria ešte medzi ako tak pokojné miesta, kde sa dá v pohode zrelaxovať a budete sa tu cítiť v bezpečí. Príjemné pláže, čistá voda a krásne prostredie lákajú nejedného turistu.

Grécko

Odkedy prekonali Gréci hospodársku krízu, dá sa povedať, že niektoré destinácie doslova padli a znížili svoje ceny. Práve teraz môžete vďaka tomu cestovať omnoho lacnejšie. Ak ste sa doteraz nedostali do Grécka, určite to tento rok využite. Rovnako ako aj v Chorvátsku či Taliansku  môžete čakať čisté pláže a vodu.

Čierna Hora

Poslednou dobou sa dostáva do podvedomia aj Čierna Hora, ktorá je hneď vedľa Chorvátska. Síce jej cestovný ruch ešte nie je toľko rozšírený, určite by ste si mali prezrieť krásy tohto štátu. Zaujímavé centrá a rovnako čistá voda vás určite ohúri. Rovnako ako Chorvátsko, ponúka Čierna Hora skvelé ceny za ubytovanie a stravu.

Dovolenky Chorvátsko
Dovolenky Taliansko

Španielsko

Chcete niečo exotickejšie, no nemáte chuť “odtrhnúť” sa úplne? Stavte na Španielsko! Krajina vás upúta nielen svojou chutnou kuchyňou, ale aj krásnym prostredím a milými ľuďmi. Mnohé centrá cestovného ruchu patria svojou kvalitou medzi tie najlepšie v širokom okolí. Niet sa čomu čudovať, že tam chodí toľko turistov.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/lacnedovolenky-sk

Zdielať

O autorovi

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.