Neviete čo si pozrieť? Toto sú najlepšie filmy roku 2017 (2. časť)

0

Dnes máme pre vás druhú časť z článku o najlepších filmov za rok 2017. Medzi obľúbené žánre patria najmä komédie, romantické filmy či presný opak, horory. My máme pre vás z každej kategórie niečo!

Rýchlo a zbesilo 8

Ôsma časť filmu “Rýchlo a zbesilo” patrí medzi veľmi obľúbené. Síce sa v ňom už nikdy neukáže obľúbený herec Paul Walker, určite si mnohí radi pozrú ďalšie pokračovanie. Rýchle autá, skvelý príbeh nabitý zaujímavými situáciami priviedol mnohých divákov do kín už na premiéru. Rovnako na tom boli aj reprízy. Ak si chcete pozrieť kvalitný film s dobrou zápletkou, určite si pozrite “Rýchlo a zbesilo 8”.

LG televízia Alza.sk
Samsung televízia Alza.sk

Baby šéf

Máte radi animované rozprávky? Určite si pozrite film “Baby šéf”, pri ktorom sa poriadne zasmejete! Dospelý človek v detskom tele s mozgom génia pobaví nielen vaše deti, ale aj vás. Jedna z najlepších rozprávok, ktoré sa za posledné mesiace dostali von, si to namierila rovno na plátna kín, kde mala veľký úspech.

Pobrežná hliadka

Boli ste pred mnohými rokmi fanúšikmi Pobrežnej hliadky, v ktorej hviezdila napríklad Pamela Andreson? Určite sa vám zapáči aj nové spracovanie, v ktorom si zahral jednu z hlavných postáv Dwayne Johnson. Vypracované a štíhle telá vo filme budete obdivovať s rešpektom. Film je zmesou dobrého a jednoduchého humoru, vďaka čomu si pri ňom oddýchnete.

Brloh

Zmes neuveriteľného humoru Willa Ferrella a spojenie zaujímavých situácií vytvárajú veľmi vtipnú komédiu, od ktorej by ste na začiatku veľa neočakávali. Dej filmu je o rodičoch, ktorí potrebujú peniaze a tak v suteréne svojho domu postavia kasíno. Získajú tak peniaze, ktoré potrebovali. Nič však nie je také jednoduché a situácie, do ktorých sa dostanú vás naozaj veľmi dobre pobavia.

Zabijakov osobný strážca

Určite vás však pobaví aj film “Zabijakov osobný strážca”, v ktorom si zahrali dvaja skvelí herci Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson. Táto kombinácia hercov je naozaj jedinečná. Film však nie je len komédiou. Je plný napätia a má veľmi zaujímavú zápletku, ktorá vás bude držať v napätí až do konca.

IT

Ak sledujete dostatočne to, čo sa deje vo svete a v médiách, určite ste zaregistrovali horor s názvom “It”. Tento film sa radí medzi najlepšie horory, ktoré kedy vyšli. Ak milujete klaunov, určite si prídete na svoje. Horor má naozaj svoje grády a počas celého deja sa určite nebudete nudiť. Samozrejme, ak máte strach aj z klasických trilerov, určite vám tento film neodporúčame. Hodnotenie na IMDB či na ČSFD však hovorí za seba a my musíme uznať, že tak dobrý horor sme už dávno nevideli.

Kingsman: Zlatý kruh

Máte radi napätie, trochu komédie a možno aj nereálnosti v jednom? Určite teda stavte na film “Kingsman: Zlatý kruh”, ktorý patrí medzi tie najlepšie, ktoré sa v tomto roku nakrútili. Celý dej je dostatočne napínavý a určite vás nenechá nudiť sa. Len nedávno sa premietal v kinách, takže si na online spracovanie budete musieť ešte počkať. Okrem toho vás však možno poteší obsadenie, ktoré je zostavené z Colina Firtha, Channinga Tatuma či Julianne Moore.

Všetko najhoršie

Dokážete si predstaviť, že by ste sa každý deň budili do toho istého dňa a na jeho konci by vás vždy niekto zabil? Asi by ste neboli práve nadšení, že by ste niečo také, ako svoju smrť, museli prežívať stále dookola. Hlavnej hrdinke filmu “Všetko najhoršie” sa to však deje a vy si môžete prezrieť, ako to všetko nakoniec skončí. Film je zaradený aj do kategórií horor, čo vám určite nebude cudzie a možno trochu vám trochu napätia postačí.

Ocko je doma 2

Film “Ocko je doma” si získal skvelé hodnotenia a veľmi veľkú popularitu najmä kvôli perfektnému obsadeniu, ktoré je vytvorené z Marka Wahlberga a Willa Ferrella. Táto dvojka spravila perfektný film, ktorý si pozreli milióny ľudí na svete. Ak aj vy chcete vidieť dobrú komédiu, počkajte si na december, kedy príde tento film s pokračovaním do kín a určite sa nasmejete tak dobre, ako pri prvej časti. Možno aj viac!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/alza-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.