Neviete čo si pozrieť? Toto sú najlepšie filmy roku 2017 (1. časť)

0

V televízií zas nič nejde a vy neviete, čo si pozrieť? Stavte na tieto filmy, ktoré patria medzi najlepšie za rok 2017 a uvidíte, že si spravíte ten najlepší večer, aký ste mohli. Máme pre vás všetky žánre filmov, z celého sveta a s mnohými hviezdnymi hercami.

Všetko alebo nič

Príjemná Česko-Slovenská romantická komédia s perfektným obsadením sa vám bude určite páčiť. Okrem hviezdnej Táni Pauhofovej tu môžete vidieť aj iných zaujímavých hercov. Skvelá hudba vytvorená presne pre tento film dotvára celkový veľmi dobrý efekt z filmu. Dej filmu sa točí okolo dvoch kamarátok, Lindy a Vandy, ktoré sú spolumajiteľky kníhkupectva. Linda je rozvedená, vzdelaná a krásna žena, ktorá má malú dcéru. Vanda je slobodná, veselá a nezávislá. Priťahuje mnohých mužov, no nikto jej nestačí. Ak chcete zistiť, ako dopadnú zaujímavé vzťahy, určite si pozrite celý film.

Pasažieri

Potrebujete film s trochu ťažšou myšlienkou, pri ktorom potrebujete rozmýšľať? Stavte na film Pasažieri s Jennifer Lawrence, ktorá nielen vďaka tomuto filmu vyhrala desiatky cien. Film z vesmírneho prostredia je nielen zaujímavý, ale aj úplne iný, ako by ste očakávali. Film je o tom, ako sa pasažieri kozmickej lode následkom poruchy zobudia o 90 rokov skôr, než bolo plánované. Jim a Aurora, hlavní predstavitelia, sa snažia zmieriť so skutočnosťou, že budú musieť prežiť zvyšok svojho života na palube luxusnej lodi, kde sú sami. Vzniká medzi nimi viac, než priateľstvo.

Hej.sk Macbook Apple 
Hej.sk Televízor LG 

Psie poslanie

Milujete psov? Určite by ste mali staviť na film Psie poslanie. Tento krásny film o psovi, ktorý sa vždy budí v inom tele psa. Nakoniec sa však vráti k rodine, ktorú mal na začiatku. Mnohí si pri tomto filme naozaj poriadne poplakali. Pripravte si preto veľký balík vreckoviek.

Aj dvaja sú rodina

Film, ktorý vás presvedčí, že život je niekedy naozaj tvrdý. Hlavnú postavu si tu zahral Omar Sy, ktorý je známy aj z filmu Nedotknuteľní. Ten si tu užíva bezstarostný život na francúzskej riviére. Odrazu zistí, že má dcéru. Matka mu ju len tak nechá. Po dlhých ôsmych rokoch, kedy musel Samel (Omar Sy) zmeniť svoj život a prispôsobiť ho dieťaťu, sa matka objaví a chce svoju dcéru naspäť. Pozrite si tento krásny film plný otcovskej lásky a krásneho vzťahu medzi otcom a dcérou.

Život

Film Život rozpráva príbeh šesťčlennej posádky, ktorá sa ocitne na samotnom pokraji jedného najdôležitejších objavov ľudských dejín: prvého dôkazu o existencii mimozemského života na Marse. Medzi hlavné postavy, ktoré si zahrali v tomto filme, patrí napríklad hviezdy Jake Gyllenhaal či Ryan Reynolds. Film vás bude držať v napätí po celý čas!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.