Nebojte sa nosiť šortky!

0

Šortky sú pre niektorých hotové peklo a nechcú o nich počuť absolútne nič. Už len pri spomienke na tento kúsok oblečenia, ktorý v lete odvšadiaľ vykúka a majú ho snáď v každej predajni oblečenia, máte husaciu kožu a nedokážete samých seba v ňom predstaviť? Niektorí ľudia možno postavu do šortiek nemajú, no nemusia ich zo svojho šatníka hneď bezpodmienečne vyhadzovať. Dnes máme pre vás tipy, aké šortky zaradiť do svojho šatníka, ak chcete, aby ste v nich vyzerali čo najlepšie.

Šortky sú letným kúskom, ktorý nikdy neomrzí a nosí ho každý veľmi rád. Či už mladí alebo starší, každí si dokáže nájsť tie svoje, ktoré jednoducho skombinuje do toho správneho outfitu. Patríte medzi ľudí, ktorí sa boja nosiť šortky a radšej si vyberajú iný typ nohavíc? Nebojte sa ich a vyskúšajte nejaké aj vy!

Krátke šortky

Tie najkrajšie šortky, ktoré končia hneď ako začínajú sú naozaj pre tie mladé dievčatá, ktoré majú tip-top postavy a chcú sa trochu ukázať. Týmto sa medze nekladú a keď si vedia skombinovať ten najlepší outfit, nech ich nosia. Niektoré dievčatá však nie sú až také odvážne. Ak uvažujete nad tým, čo na seba, vyskúšajte šortky, ktoré sú síce krátke, ale nie až tak, aby vám vyliezala polovica zadku. Klasické šortky sú väčšinou niekoľko centimetrov pod zadok, takže sa s nimi môžete ukázať aj na verejnosti bez toho, aby ste sa báli nejakého odsudzovania. K nim je najlepšie skombinovať najmä nejaké jednoduché tielko či tričko, ktoré si do nich zakasáte.

Svetlomodré kraťasy
Modré riflové šrotky
Svetlisivé dlhšie šortky

Dlhšie šortky

Možno si myslíte, že šortky sú len krátkymi nohavicami, ktoré sú vhodné pre mladé dievčatá, no nie je to tak. Medzi šortky sa radia aj tie dlhšie, ktoré napríklad končia niekde v polovici stehien. Tie sú vhodné aj pre dospelé, pracujúce ženy, ktoré sa radi dobre obliekajú. Ak máte dobrú figúru a radi experimentujete, určite na niečo takéto stavte!

3/4 nohavice

Prejdime na iný typ nohavíc a tými sú 3/4 nohavice, ktoré sú veľmi obľúbené najmä u starších ročníkov. Tieto nohavice perfektne zakryjú všetky nedostatky, vám v nich nebude teplo a vyzerajú na človeku dobre. Dávajte si však na tieto typy nohavíc pozor, aby vám zbytočne neskracovali nohy a vy ste tak nevyzerali zle.

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.