Najštýlovejšia manikúra roku 2018!

0

Každý rok prináša so sebou niečo nové. Nie je to len farba roka, ale takisto aj módne trendy, nejaké tie vzory, štýly či strihy, Každý sa snaží priniesť niečo nové, každý sa snaží byť originálny. Vďaka tomu my, ako zákazníci a ľudia, ktorí sledujeme módne trendy, vieme, čo by sme si mali obliecť, ako by sme sa mali učesať alebo ako by sme si mali spraviť nejaký mejkap. Občas sú však nové trendy aj v zaujímavých a nečakaných oblastiach, ako napríklad v jedle, gastronómií či dokonca aj v manikúre. Viete, na aké nechty by ste mali staviť tento rok?

Počas tohto roka sme vám stihli priniesť už niekoľko nových trendov, ktoré sa zameriavali na rok 2018. Či už to boli módne trendy alebo tie kozmetické, všetko ste mohli vedieť hneď medzi prvými. Občas však najnovšie trendy aj prekvapia, ak sa týkajú takej oblasti, v ktorej by ste to ani len nečakali. Dnes vám prinášame veľmi zaujímavé trendy v oblasti manikúry, na ktorú by ste mali určite staviť, ak chcete byť štýloví a dobre vyzerať.

Jeden necht iný

Veľkou zaujímavosťou, ktorá sa bude tento rok prebíjať do sveta manikúry je napríklad aj jednoduchosť skombinovaná so zvláštnosťou. Práve jednoduchý lak, ktorý bude v kombinácií s jedným zaujímavým nechtom sa vám určite bude páčiť. Nie je to príliš prekombinované, no ak sa vám páči viac vzorov, môžete na ne staviť. Dávajte si však pozor, aby ste to neprehnali a nemali ste náhodou každý druhý nechty iný. Práve jednoduchosť a to, že je jeden necht iný, by vám malo stačiť.

Nielen nechty, ale aj okolie nechtov

Pre niekoho je toto možno príliš, no niektorí ľudia jednoducho milujú výzvy a skúšajú stále niečo nové. Váš lak môžete doplniť aj o nejakú ozdobu, ktorá bude namiesto nejakého klasického prsteňu alebo len tak, ako jednoduchá ozdoba. Najlepšie bude, ak bude  ozdoba jednoduchá, nie príliš výrazná a dobre sa bude hodiť k laku na nechtoch, ktorý budete práve vtedy mať.

Tón v tóne

Ak predsa len túžite po každom nechte inom, mali by ste staviť na farby, ktoré sú tón v tóne. Určite by ste nemali kombinovať také farby, ktoré sú od seba odlišné, ako napríklad zelená, žltá či červená. Takáto kombinácia je príliš krikľavá a nie je práve lahodiaca oku. Mali by ste teda staviť na jemné pastelové farby, ktoré na seba príjemne nadväzujú. Sivá, ružová či bledofialová, všetko v pastelovom tóne. Takisto sa nemusíte báť ani nejakých ozdôb a kamienkov, ktoré sa k laku hodia a budú vyzerať veľmi príjemne.

Dermacol lak na nechty Notino.sk
Astor lak na nechty Notino.sk
Eveline Cosmetics lak na nechty Notino.sk

Metalické odtiene

Strieborná a zlatá budú farby, na ktoré by ste mali v roku 2018 určite staviť. Práve do týchto farieb môžete jednoducho ladiť aj svoje nechty. Okrem toho môžete staviť aj na metalické odtiene čiernej či sivej, ktorá vyzerá veľmi dobre v kombinácií s outfitmi. Hodí sa skoro ku všetkému a vy budete mať veľmi zaujímavé „doplnky“ na svojich rukách. Takéto nechty sa totižto hodia napríklad aj vtedy, ak idete niekam na večierok. Nebojte sa staviť na tmavé farby!

Nielen dlhé

Ak patríte medzi ženy, ktorým nie je praktické mať veľmi dlhé nechty, zavadzia vám to alebo sa vám to jednoducho nepáči, určite by ste mali staviť na krátke nechty, ktoré vyzerajú takisto veľmi jemne, nežne a žensky.  Mnohokrát sa stáva, že práve krátke nechty vyzerajú omnoho lepšie a prirodzenejšie, ako tie dlhé, ktoré bývajú občas až príliš dlhé.

Vzory

Radi kombinujete nejaké vzory? Vyskúšajte napríklad hviezdičky, guličky či nejaké štvorčeky, ktoré vyzerajú veľmi hravo. Kombinácia farieb je len na vás, no určite to nijako zbytočne nepreháňajte, aby ste nevyzerali až príliš prekombinovane. Najlepšie spravíte, ak by ste si dali vzor len na jeden necht alebo v kombinácií s rovnakou farbou na ostatné nechty. Uvidíte, že to bude najlepšie riešenie, na aké môžete staviť.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.