Najlepšie líčenie, ktoré sa hodí k opálenej pokožke!

0

Vrátili ste sa z dovolenky či ste sa niekde opaľovali a máte krásnu hnedú pokožku? Určite by ste mali vedieť, že okrem inej farby mejkapu by ste mali zvoliť aj trochu iné líčenie, ako ste používali doteraz. Výhodou je, že keď ste opálená, nemusíte mať na sebe toľko výrobkov, ako keď máte pokožku bledšiu! Tvár a celkovo aj pokožka je omnoho zdravšia, pretože ju toľko nezaťažujete.

Viete, ktoré je najlepšie líčenie pre opálenú pokožku, ktorá je krásna hnedá? Určite sa nemaľujte presne tak isto, ako ste robili doteraz ,pretože je to buď zbytočné alebo sa vám to jednoducho nemusí hodiť. Dajte na naše rady a uvidíte, že sa budete cítiť omnoho lepšie!

Prirodzenosť je základ

Počas leta je dovolené úplne všetko. Na dovolenku by ste si nemali brať ani žiadne kozmetické výrobky, pretože je to úplne zbytočné, Samozrejme, ak niekam večer idete, jemne sa namaľovať môžete, no stavte na prirodzenosť. Výhodou je to, že skoro všetky ženy sú na dovolenke bez mejkapu a iných líčidiel. Dajte pokoj svojej pokožke aspoň na pár dní!

Okrem toho, že si pleť vydýchne na dovolenke, čo tak skúsiť to aj po dovolenke? Samozrejme, nemusíte ísť do spoločnosti úplne „nahá“. Stačí, ak si na seba dáte len tenkú vrstvu mejkapu, ktorý sa však bude hodiť vašej tmavej pokožke a použijete len špirálu, maximálne ceružku alebo tiene na obočie. Necítite sa hneď lepšie?

Krvavé pery

Mnohé ženy, ktoré sa nechcú zbytočne maľovať stavia na krvavé pery, ktoré pritiahnú pozornosť. Ľudia sa vám tak budú pozerať skôr na pery, ako na oči alebo vrchnú časť tváre. Nemusíte sa tak zbytočne veľmi maľovať. Uvidíte, že sa budete cítiť perfektne!

MaxFactor riasenka pre objem – Notino
Rimmel Stay Matte púder – Notino
Makeup Revolution Amazing rúž – Notino

Okrem toho, že červený rúž na seba pripúta, opticky vám vybieli aj zuby. Vďaka tomu, že je červená naozaj veľmi silná farba, ktorá doslova dráždi oči a je neprehliadnuteľná, dokáže spraviť taký kontrast, že aj mierne zažltnuté zuby sú pri nej biele.

Pastelové farby

Ak si len predsa nedáte pokoj s farbičkami, stavte na farby, ktoré sa skvelo hodia k letu. Sú to žiarivé pastelové farby, ktoré vám spravia presne to čo očakávate. Elegantný, jemný a ženský mejkap, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť. Nedajte sa zlákať tmavými farbami, ktoré sa vôbec na leto nehodia!

V kurze je toto leto najmä broskyňová oranžová, pastelová ružová alebo baby modrá. Tieto farby sa vám budú hodiť aj k oblečeniu, keďže v lete je oblečenie pestré a farebné. nebojte sa ich, pretože vás skvelo omladia a budete sa cítiť sviežo!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.