Najlepšie knihy, ktoré by ste si mali so sebou vziať na pláž!

0

Nie je nič lepšie, ako ľahnúť si na pláž zaliatu slnku, opaľovať sa a pritom čítať dobrú knihu, ktorá má napätie, skvelý príbeh a prečítate ju na jeden dych. Ak aj vy vždy radi na dovolenky stavíte na knihy, ktoré tam prečítate, určite si dajte od nás poradiť!

Dobrých kníh nie je nikdy dosť. A kedy inokedy by ste ich mali čítať, ak nie na dovolenke, či v lete, keď máte najviac času? Práve pre vás sme si pripravili dnešný článok, ktorý je plný tipov na skvelé knihy. Určite sa po nich poobzerajte v kníhkupectve, pretože sa vám budú určite páčiť a zaujmú vás hneď na prvý pohľad.

Do vody

Spisovateľka Paula Hawkins, ktorá debutovala knihou Dievča vo vlaku sa dostala medzi TOP spisovateľov sveta, ktorí majú perfektné, no najmä napínavé príbehy, ktoré sa páčia každému. Ak sa vám od nej Dievča vo vlaku páčilo, určite si prečítajte aj jej novú knihu Do vody, ktorá má takisto veľmi pútavý príbeh a patrí medzi najpredávanejšie detektívky posledných týždňov.

Som idealista

Máte radi citáty? Po prečítaní týchto, v knihe Som idealista vám naskočia zimomriavky na tele a odrazu budete mat úplne iný pohľad na svet. Kniha vznikla aj vďaka veľkej popularite facebookovej stránky “Som idealista”. Názov má rovnaký a citáty v nej sú tie najlepšie, aké stránka kedy publikovala. Nechajte sa uniesť na vlne pravdivých výrokov.

Do vody – Paula Hawkins
Chatrč – William Paul Young
Girl Online – Zoe Sugg 

Chatrč

Spisovateľ William Paul Young ponúka perfektne napísaný príbeh, ktorý vás určite chytí za srdce. Pre niekoho môže byť príbeh príliš ťažký, no je pravdivý a hodí sa na teplé letné dni, kedy máte čas zamýšľať sa aj nad vecami, ktoré by ste inak okamžite vypustili z hlavy. Chatrč je svetovým bestsellerom, ktorý má veľkú popularitu po celom svete.

Girl Online

Ako poslednú knihu máme skôr tip pre mladšie dievčatá, ktorým čítanie takisto niečo hovorí. Známe dievča Zoe Sugg, pre mnohých Zoella z Youtube, vydala už svoju tretiu knihu. Opisuje v nej každodenné strasti a radosti mladého dievčaťa, ktoré prichádzajú vekom. Ako sa s tým všetkým vysporiada si môžete prečítať aj vy!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/martinus-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.