Najlepšie filmy pre pohodový večer

0

Určite sa aj vám stalo, že ste zapli televíziu, no nešlo v nej nič, čo by vás zaujalo, alebo čo by ste si radi pozreli. Dnes máme pre vás niekoľko filmov, na ktoré by ste mali určite staviť, ak máte chuť na dobrý filmový večer so svojou rodinou, priateľmi alebo len sami so sebou. Filmy, ktoré sme pre vás zozbierali vás určite nadchnú, budú sa vám páčiť a po pár minútach ich určite nevypnete. V zozname nájdete niekoľko komédií, niekoľko romantický filmov a takisto niekoľko napínavých filmov podľa skutočnej udalosti. Stavte na jeden z nich a uvidíte, že budete spokojní a nebudete ľutovať.

The Choice

Máte radi spisovateľa Nicholasa Sparksa? Ak áno, určite by ste mali staviť na film s názvom „The Choice“ alebo po slovensky „Voľba“. Tento romantický film, ktorý bol spracovaný podľa knižnej predlohy je o Travisovi Parkerovi, ktorý má úplne všetko, na čo si spomenie. Medzi toto všetko patrí dobré zamestnanie, oddaní priatelia a priateľky či dom na morskom pobreží malého mesta v Severnej Karolíne. Plnými dúškami si užíva všetko, čo mu jeho bezstarostný a nezáväzný života ponúka – venuje sa vodným športom a s kamarátmi pravidelne usporadúva obľúbené grilovačky – a drží sa presvedčenia, že vážnejší vzťah so ženou by jeho zabehaný životný štýl iba obmedzoval. Všetko sa to však zmení, keď sa do susedného domu nasťahuje Gabby Hollandová. Krásny romantický príbeh o dvoch ľuďoch, ktorí vôbec nevyzerali tak, že by sa mali do seba zaľúbiť, sa vám bude určite páčiť a mierne iskrenie medzi dvomi hlavnými postavami okorení celý príbeh filmu.

Televízia Changhong Okay.sk
Reproduktory Okay.sk

Walk The Line

Skutočný príbeh o spevákovi Johnnym Cashovi sa dostal aj na strieborné plátna do kín a neskôr aj do domácností, kde si ho pozreli nadšení fanúšikovia nielen country hudby, ale takisto aj mnohí iní, ktorí majú radi pravdivé príbehy či romantické príbehy, ktoré dojmú a chytia za srdce. Johnny Cash mal naozaj búrlivý život, až kým mu ho nepomohla skrotiť oddaná a krásna žena, do ktorej sa bezhlavo zamiloval. Celý film mapuje jeho život, ktorý bol viac ako zaujímavý. Ak máte radi hudbu, určite by ste si film mali pozrieť.

Passengers

Film Passengers, alebo po slovensky Pasažieri, vám ukáže úplne iný pohľad na svet. Dej filmu je o tom, ako pri rutinnej vesmírnej ceste k novému domovu sú dvaja hibernovaní pasažieri následkom poruchy prebudení o 90 rokov skôr, ako bolo plánované. Zatiaľ čo sa Jim a Aurora (Jennifer Lawrence) snažia zmieriť s celou sitáciou, ktorá nastala zisťujú, že k sebe cítia niečo viac, ako len priateľstvo. Krásny napínavý príbeh je okorenený o romantický dej, ktorý sa vám bude určite páčiť.

Game Night

Pomerne nový film, ktorý bol len nedávno v kinách si získal priazeň mnohých ľudí. Skvelé obsadenie, v ktorom dominovala krásna herečka Rachel McAdams a Jason Bateman, vás bude baviť od začiatku filmu až do konca. Hlavné postavy Max a Annie sa zúčastňujú pravidelných večerov, kedy so svojimi priateľmi hrajú spoločenské hry. Rovnako to bolo aj v jeden večer, kedy však ich priateľa prepadnú zlodeji a oni ho budú musieť zachraňovať. Ako to všetko dopadne a čo všetko sa stane, sa dozviete, ak si pozriete aj vy túto napínavú a akčnú komédiu.

Bad moms 2

Chcete sa poriadne zabaviť a pritom vidieť aj pekné obsadenie? Určite si teda pozrite film Bad moms 2! Hovorí sa, že Vianoce sú najkrajšie obdobie roka. Pre matky je to však vždy ťažké. Prichystať perfektné Vianoce pre seba a svoju rodinu nie je tak ľahké, ako sa na prvý pohľad zdá. Tri matky, v hlavnej úlohe Mila Kunis, Kristen Bell a Kathryn Hahn, majú už dosť večného upratovania, varenia, vyzdobovania a zháňania perfektných darčekov pre celú rodinu. Preto sa vzbúria a rozhodnú, že tento rok si Vianoce konečne chcú poriadne užiť aj ony. Prekvapia ich však ich matky, ktoré ich prídu na Vianoce navštíviť. Ako to všetko dopadne uvidíte, ak si pozriete túto perfektnú komédiu aj vy!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/okay-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.