Najlepšia obuv na každé ročné obdobie? Tenisky!

0

Tenisky patria k obuvi, ktorú má rád snáď každý. Niet sa ani čomu čudovať. Sú pohodlné, dobre sa v nich chodí a  na nohách vyzerajú veľmi dobre. Mnohé ženy stavia na tenisky aj k rôznym sukniam, pretože je to trendy, štýlové, no najmä omnoho pohodlnejšie, ako opätky, v ktorých nohy neskutočne bolia. Viete si však vybrať tie najlepšie tenisky sami pre seba?

Na internetových obchodoch či v kamenných predajniach môžete nájsť niekoľko druhov tenisiek, ktoré sa vám budú určite hodiť, no nemusia vám dobre sadnúť alebo sa vám po pár dňoch môžu zunovať a nejako sa vám páčiť už nebudú. Nájsť ten najlepší pár tenisiek, do ktorých sa oplatí investovať niekoľko desiatok eur je niekedy omnoho ťažšie nájsť, ako si myslíte.

 

 

Nielen na šport

Určite si pamätáte, že ešte pred pár rokmi sa nosili skôr lacnejšie tenisky na klasické nosenie a do tých na športovanie sa investovalo viac peňazí. Dnes je to inak. Investovať by ste mali do oboch, pretože ak chcete mať tie najlepšie tenisky na nosenie a aj na cvičenie, potrebujete siahnuť naozaj hlboko do vačku. Tenisky už dávno nie sú len klasickou obuvou, za ktorú dáte pár eur, ale poriadne drahým kúskom, ktorý bude mať vo vašom šatníku čestné miesto.

Nike Huarache Run Ultra BR 
Nike Roshe Two BR 
Nike Air Max Jewell QS 

Mnohí ľudia kupujú tenisky do zbierky a pýšia sa nimi. Každý deň majú na nohách niečo iné a jednoducho tak kombinujú a vytvárajú niečo nové. Ak máte radi športový štýl, stavte na kombináciu džínsov, bežného trička a tenisiek,

Elegancia k sukni

Zdá sa vám, že sa tenisky nehodia k sukni? Ste na omyle! K dievčenským áčkovým sukniam či dlhším strihom sú perfektnou obuvou, ktorá vás nikdy nesklame. Žiadne otlaky, odreté či boľavé bohy! Len príjemné tenisky, v ktorých môžete pochodiť dlhé kilometre.

Ako si vybrať?

Vybrať si tie najlepšie tenisky je niekedy veľmi ťažké, no ide to aj cez internet. Mnohé skvelé kusy nájdete najmä na internete. Samozrejmosťou sú aj omnoho nižšie ceny, ktoré by ste v kamenných predajniach nenašli. Chodidlo si jednoducho zmeriate doma a podľa dĺžky si vyberiete topánky, ak si nie ste istí svojou veľkosťou. Samozrejmosťou je aj vrátenie tovaru, ak by vám náhodou nesadol alebo sa vám nepozdával. Nad kúpou však vždy dobre uvažujte, aby ste zbytočne nevracali niečo, čo ste skutočne ani nechceli.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/footshop-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.