Najlepšia farba na nechty: Hitom sezóny je béžová!

0

Každú sezónu prichádzajú nielen nové, štýlové a trendy kúsky, ktoré by ste si mali určite zaobstarať do svojho šatníka, ale aj horúce tipy na laky a farby nechtov, na ktoré by ste mal určite staviť. Ak nie ste úplne milovníkmi lakovania nechtov, no určite chcete mať krásne ruky ako každá žena, skúste gélovú manikúru, ktorá robí zázraky.

Nemusíte mať okamžite dlhé nechty, ktoré sa nepáčia viacerým a vyzerajú až príliš umelo. Skúste staviť na jemnú, gélovú manikúru, ktorá vyzerá prirodzene a je v klasickej dĺžke nechtov. Ak máte svoje vlastné nechty dostatočne silné a dlhé, určite si ich nezaťažujte gélmi a stavte na klasiku v podobe laku. Hitom sezón jar/leto 2017 je béžová.

Hodí sa každému

Neutrálnou béžovou farbou nikoho neurazíte a hodí sa úplne každému a na kždú príležitosť. Ak nemáte radi výrazné farby a ste radšej za neutrálne tóny, ktoré nebudú na vašich rukách svietiť, máte vyhrané! Stačí si už nájsť len ten správny lak na nechty, ktorý nebudete musieť upravovať každé dva dni, ale vydrží vám aspoň týždeň.

Sally Hansen Miracle Gel
Astor Perfect Stay
Rimmel 60 Second

Hodí sa ku všetkému

Určite nesmieme zabudnúť ani na výhodu tejto farby, ktorou je, že sa hodí úplne ku všetkému. Môžete ju kombinovať s elegantným a pracovným outfitom, ktorý nosíte do práce alebo si jednoducho k tomuto odtieňu vyberiete ležérny outfit, ktorý nosíte do mesta alebo školy. Farba je vhodná pre každú vekovú generáciu, či už ste študentkou v škole alebo se ženou v domácnosti a chodíte do práce. Tejto farby sa nemusí nikto obávať, pretože je jemná a nie je vôbec moc výrazná.

Okrem béžovej sú v móde aj iné farby, na ktoré môžete staviť, ak nie ste jej veľkým fanúšikom. Určite skúste burgundy červenú, ktorá nie je krikľavá, ale krásna tmavá, ďalšou, veľmi obľúbenou a štýlovou farbou je baby pink, čiže pastelová ružová alebo baby blue, pastelová modrá. Ak máte radi farby, určite ich vyskúšajte.

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.