Najkrajšie šaty v histórií Oscarov!

0

Udeľovanie najznámejších ocenení, ktoré pozná snáď každý, nesie meno Oscar. Rovnako je však toto udeľovanie známe aj pod názvom “Cena akadémie”. Každoročne sa tu stretávajú tisícky známych osobností, aby spoločne prežili jeden z najvýznamnejších večerov. Práve tento večer je pre mnohých najkrajšou spomienkou, pretože okrem toho, že sa tam mohli dostať, môžu získať zlatú sošku, po ktorej túži takmer každý.

Dôležité je aj to, čo si na seba vziať a v čom ísť. Mnohé speváčky, herečky či iné známe tváre v tom majú jasno niekoľko týždňov pred samotným udeľovaním. Práve vďaka tomu vedia upútať pozornosť tisíckam, až miliónom divákov, ktorí na toto udeľovanie netrpezlivo čakajú. Toto je zoznam najkrajších šiat a rób, ktoré mali ženy šoubiznisu na sebe.

Jednoduché, krásne a farebné. V týchto nádherných šatách zažiarila herečka známa najmä z filmov 50 Odtieňov. Vďaka tomu, že Dakota má naozaj krásnu postavu, si na seba môže vziať úplne hocičo. Nerobia jej problém jednoduché a obtiahnuté strihy. Rovnako sa na jej postave krásne vynímajú aj padnuté strihy, ako napríklad tieto červené šaty, v ktorých naozaj zahviezdila. Jednoduchosť je dôležitá a práve preto udáva táto krásna herečka trendy v móde. K šatám zvolila aj perfektné topánky, ktoré sa k šatám skvelo hodili.

Známa speváčka Jennifer Lopez, ktorú mnohí poznajú aj pod menom JLo, nikdy nenechá nič na náhodu. Práve ona je vždy človekom, na ktorého sa čaká, v čom príde. Rada šokuje, no vo väčšine prípadov je to v dobrom slova zmysle. Jej krásne šaty, ktoré mala na odovzádaní Cien Akadémie v roku 2015 sú nezabudnuteľným kúskom, na ktorý spomínajú mnohí ľudia.

my baby? #ladygaga #soundofmusic #oscars2015 #oscars #tribute

A post shared by Lady Gaga? (@gagas.kid) on

U Lady Gaga nikdy nevieme, na čom sme. Mnohokrát šokovala až tak, že sme si neboli istí, či to myslí vážne. Od kostýmu so surovým mäsom však prešla dlhá doba a Gaga sa zmenila. Jej elegantný štýl, na ktorý stavila, sa nám páči omnoho viac a tieto šaty, ktoré mala na sebe v roku 2015 sú nezabudnuteľným kúskom. Jemnosť, jednoduchosť a elegancia. Presne to sa nám páči!

Angeeeel ❤ • #ritaora #anywhere #oscars2015

A post shared by ? (@reeta.ora) on

Ani krásna speváčka Rita Ora nenechala v roku 2015 nič na náhodu. Jej bieločierne šaty v kombinácií s dlhými čiernymi rukavičkami a čiernymi lodičkami pôsobili veľmi jemne a žensky. S účesom, na ktorý stavila, sme sa pri pohľade na ňu mohli premiestniť do 60-tych či 70-tych rokov.

Biela farba sa osvedčila a stavila na ňu aj kráska Hailee Steinfeld, ktorá je známa nielen ako speváčka, ale aj ako talentovaná herečka. Jednoduché šaty s kvetinovými detailami vyzerali elegantne a žensky, vďaka čomu si herečka vyslúžila naozaj veľa chvály. My sa ani nečudujeme, pretože vyzerala naozaj perfektne.

Červené dlhé šaty Zoot.sk
Čierne šaty Zoot.sk
Ružové čipkované šaty Zoot.sk

Na odovzdávaní Oscarov nesmie nikdy chýbať ani herečka Jennifer Lawrence, ktorá sa preslávila najmä úlohou Katniss vo filme Hunger Games (Hry o život). Talentovaná herečka stavila na tmavú farbu a urobila naozaj dobre. Pri jej bledej farbe vlasov sa jej tmavá farba naozaj perfektne hodila. Okrem toho Jennifer má krásnu postavu, vďaka čomu si môže dovoliť aj trochu väčší výstrih.

A samozrejmosťou je aj Angelina Jolie a jej krásna čierna róba, ktorú si oblieka v roku 2012. Čierne šaty sú klasikou, ktorá nikdy neomrzí a hodí sa skoro každej žene. Dlhé čierne šaty s rozparkom pridali Angeline omnoho viac ženskosti a elegancie. Práve toto sú jedny zo šiat, ktoré sa radia medzi nezabudnuteľné.

Veľmi zaujímavé šaty mala takisto aj Jennfer Lawrence v roku 2013. Znova biela farba, ktorá perfektne ladila s malou kabelkou a dotvárali tak spolu celok, na ktorý sa veľmi príjemne dalo pozerať. Tieto šaty mali veľmi zaujímavý tvar a mohli len jedno. Upútať a zaujať v dobrom slova zmysle, alebo presne naopak, v zlom slova zmysle. Jennifer ich však nosila s eleganciou, vďaka čomu v nich vyzerala omnoho lepšie.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.