Módne triky, ktoré vás zachránia v každej jednej situácií. Poznať by ste ich mali určite aj vy!

0

Každá žena mala určite aspoň raz v živote pocit, kedy sa jej zdalo, že nemá nič na seba, aj keď stojí pred skriňou plnou oblečenia. Určite sa teraz mnohé ženy aj usmiali, pretože sa im to stáva pravidelne. Zaujímavosťou je, že existuje mnoho dôvodov, prečo čelíme tomuto problému, hoci málokto z nás si ich skutočne uvedomuje. Niektoré ženy mnohokrát nakupujú nesprávne kúsky alebo dokonca aj v nesprávnych obchodoch. Niektoré oblečenie je totižto nevhodné na kombináciu s ostatnými kúskami, ktoré doma máte zatiaľ čo iné vám vôbec nepodčiarkne vaše krásne krivky. V dôsledku tohto máte tak v šatníku úplne zbytočné a nepotrebné veci, ktoré nakoniec nemáte ani ako skombinovať.

Rozmýšľajte nad tým, čo si chcete obliecť

Ak chcete ukončiť problém s názvom „Nemám si čo obliecť“, musíte prestať kupovať náhodné kúsky, ktoré sa vám zapáčia. Páčiť sa vám síce môžu, no koniec koncov, nijako ich nevyužijete. Práve to je dôvod, prečo by ste svoj outfit mali mať neustále v hlave a rozmýšľať, aký kúsok vlastne v skutočnosti potrebujete. Keď prídete do obchodu, budete tak presne vedieť, pre aké veci ste si prišli a čo si určite kupovať nebudete.

Nakupujte v správnych obchodoch

Váš outfit by mal vypovedať veľa o vás a o tom, kto ste. Rovnako by ste mali nosiť veci primerané vášmu veku, vašej postave a štýlu, ktorý nosíte. Ak máte 20 rokov, veľmi jednoducho prídete do obchodu a kúpite si prvú vec, ktorá sa vám zapáči, pretože viete, že ju znosíte aj samú o sebe. Avšak, ak máte 35, musíte sa rozhodovať inak a určite by ste nemali chodiť do obchodov, ktoré ste navštevovali pred desiatimi alebo pätnástimi rokmi počas štúdia na strednej alebo vysokej škole. Elegantné a kvalitné oblečenie by ste mali kupovať v značkových obchodoch. Nebudete ho v tomto prípade potrebovať neskutočné množstvo, ako v období, kedy ste si kupovali 30 šiat, 40 tričiek. Teraz vám bude stačiť pár blúzok, niekoľko tričiek, nohavíc, sukní, šiat a kvalitných lodičiek. Presne takto skombinujete aj stovky zaujímavých outfitov, v ktorých zažiarite.
Nájdite si svoje obľúbené obchody, ktoré sa nachádzajú vo vašej blízkosti alebo nakupujte na internetových obchodoch, kde nájdete takisto krásne kúsky za skvelé ceny.

Kombinujte klasické oblečenie s trendami

Váš šatník potrebuje základné kúsky ako je biele tričko, biela blúzka alebo čierne nohavice. Takéto kúsky nevyjdú z módy nikdy a vždy v ich budete vyzerať skvelo. Do týchto kúskov môžete zainvestovať aj vyššie čiastky, pretože sa vám to všetko vráti a vyplatí. Keď budete mať tieto kúsky, choďte do obchodov a kúpte si jednu alebo dve veci, ktoré práve teraz „fičia“. Nejaký trend, ktorý vynosíte len jednu sezónu a viac ho zo šatníka nevytiahnete. Vďaka takému spôsobu si vytvoríte vždy zaujímavý outfit. Doma vám totižto budú šatník vždy tvoriť kúsky, ktoré sú nadčasové a vyzerajú dobre a na jeho okraji a na oživenie vášho outfitu si kúpite taký kúsok, ktorý viete, že na dlho mať teda nebudete.

Čierne plátenky Bonprix.sk
Elegantná puzdrová sukňa Bonprix.sk
Rifľová blúzka Bonprix.sk

Majte 3 až 4 možnosti na každý spodok

Ako to myslíme? Jednoducho. Ak máte doma biele nohavice, majte k nim vždy minimálne tri alebo štyri topy, blúzky alebo košele, ktoré k nim môžete skombinovať. Budete si tak vždy istí, že k týmto rifliam, nohaviciam alebo sukni budete vždy schopní niečo skombinovať a v prípade núdze tento outfit využijete.

Kombinujte elegantný a športový look, aby vám vznikla športová elegancia

To, čo sa už minimálne jeden rok nosí je športová elegancia. Šaty spolu s plátenkami? Sako spolu s teniskami? A prečo nie? Dnes sú tenisky kúskom, ktorý vám nesmie chýbať nikde a vždy by mal byť súčasťou vášho šatníka. Ak si totižto zvyknete na športovú eleganciu, máte vyhraté. Okrem toho, že budete vyzerať žensky, budete sa cítiť veľmi pohodlne a dobre.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/bonprixshop-eu

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.