Módne kúsky, ktoré vám nesmú chýbať v roku 2018!

0

Rok 2018 pomaly prichádza a vy by ste si mali zaobstarať niektoré módne kúsky, ktoré budú vládnuť počas tohto roka. Ak chcete vyzerať dobre a najmä cítiť sa tak, určite by ste mali staviť na toto oblečenie, ktoré mnohokrát vyzerá na človeku omnoho lepšie, ako na prvý pohľad. Rok 2018 sa bude niesť vo farbe roka „Ultra Violet“, ktorá sa hodí takmer všetkým, a preto by ste nemali na to zabúdať. Nakúpte si najnovšie kúsky, v ktorých budete vyzerať najlepšie ako sa dá!

Rok 2018 prichádza s novými kúskami, na ktoré by ste sa mali začať orientovať už teraz. Na začiatku roka sa mnohokrát stáva, že obchody majú vysoké zľavy, vďaka ktorým nakúpite mnoho výrobkov za omnoho nižšie ceny. Nájdite si aj vy nielen v kamenných, ale aj na internetových obchodoch tie najlepšie ceny, ktoré vám pomôžu ušetriť veľké čiastky peňazí.

Výšivky

pansies upcycled tee shirt, xs #embroidery

A post shared by ⚡️Tessa⚡️ (@tessa_perlow) on

Určite ste si mohli všimnúť, že tento rok boli IN výšivky. Nachádzali sa na každom jednom módnom kúsku. Či už to boli nohavice, mikiny, tričká alebo len kabelky, v obchodoch ste mohli tieto krásne detaily nájsť. V roku 2018 príde však omnoho väčší nával výšiviek, ktoré budete vidieť úplne všade a to tak, že ich po tomto roku nebudete chcieť možno ani vidieť. Ak už doma z predchádzajúceho roku niečo máte, určite si svoju zbierku zväčšite. Ak nie, stavte na nejaké nové kúsky. Zaujímavou kombináciou sú najmä výšivky na kožených sukniach alebo nohaviciach. Okrem tohto všetkého, nemali by ste zabudnúť ani na doplnky, ktorým výšivky nechýbajú.
Výšivky sú však vhodné u nás na Slovensku najmä vďaka tomu, že slovenské tradície sú popretkávané výšivkami. Stavte na túto dekoráciu a uvidíte, že spravíte dobre.

Umelá kožušina

Kožušina vyzerá veľmi dobre, no pravá koža nie je len príliš drahá, ale takisto aj veľmi diskutabilná. Práve preto by ste mali staviť na umelú kožušinu, ktorá dnes už vyzerá takmer rovnako ako tá pravá a dokáže ju perfektne nahradiť. Práve detaily z umelej kožušiny sú veľmi zaujímavé a určite sa vám do outfitu budú páčiť.
Umelú kožušinu môžete nájsť aj v rôznych prefarbeniach, vďaka čomu ju perfektne skombinujete so všetkým, čo nosíte.

Veľké rukávy

Pamätáte sa, ako sa niekedy nosili veľké, rozšírené a balónové rukávy? Tie sa vracajú do módy! Už nemusíte nosiť tričká, ktoré sú obtiahnuté a vy sa v nich nebudete cítiť zle. Okrem klasických balónových rukávov by ste však mali staviť na vrstvené rozšírené rukávy, ktoré sú úplnou novinkou. Sú zaujímavé a tieto detaily vám dodajú do celého outfitu niečo nové. Neobyčajný vzhľad, ktorý odrazu budete mať, sa vám určite zapáči.

Puzdrová sukňa ZOOT.sk
Biele tričko ZOOT.sk
Modré tričko ZOOT.sk

Perličky

Všimli ste si, že na mnohých módnych kúskoch sa začali objavovať perličky? Či už veľké alebo malé, určite by ste mali na ne staviť. Perličky sú zaujímavé a nielen to. Sú ženské, jemné a vyzerajú veľmi dobre. Tieto ozdoby však nemusíte nosiť len na doplnkoch alebo ako náušnice. V obchodoch nájdete takisto aj šaty, sukne či tričká, ktoré perličky majú našité. Najlepšia kombinácia je čierna alebo tmavo-modrá farba v kombinácií s bielymi perlami.

Čižmy nad kolená

Po novom roku prichádza vždy veľmi tuhá zima, a preto by ste mali mať vždy kvalitné čižmy, ktoré môžete nosiť každý jeden deň. Práve čižmy nad kolená vyzerajú veľmi žensky a elegantne. Vďaka tomu, že sú vysoké, ich môžete nosiť napríklad aj k sukni alebo šatám. Takéto čižmy však môžete nosiť aj keď zima skončí a vy budete chcieť niečo na prechodné obdobie.
Ak sa pýtate, či chcete mať topánky s opätkom alebo bez, odpoveď je jednoduchá. Všetko je to na vás. Ak túžite po ženskosti, určite by ste mali staviť na hrubší opätok, ktorý nie je príliš vysoký. Stačí naozaj len pár centimetrov a uvidíte, že sa budete cítiť ešte lepšie.

Jemné farby

V zime mnohí ľudia stavia vždy na tmavšie farby, no vy sa na ne nemusíte zamerať. Stavte aj na púdrové a jemné farby, medzi ktoré patria najmä púdrová ružová, modrá či fialová. Tieto odtiene sa veľmi dobre hodia ku všetkému a vy dobre vyniknete v dave.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.