Módne kúsky, do ktorých by ste mali investovať! (2. časť)

0

Nedávno sme vám priniesli jednu časť článku o tom, aké oblečenie či iné módne kúsky by vám nemali chýbať v šatníku. Dnes máme pre vás druhú časť, v ktorej vám ukážeme ďalšie kúsky, o ktoré by ste mali v obchodoch zabojovať, aby ste sa v nich neskôr mohli ukázať všade tam, kam pôjdete. Ste pripravení? Toto sú ďalšie kúsky, ktoré by ste si mali čím skôr zakúpiť, pretože pomocou nich vytvoríte ten najlepší outfit!

Dlhý kabát

Gucci Love? http://liketk.it/2u1X7 #liketkit @liketoknow.it

A post shared by Sasha Simón • LolaRio/Style (@lolariostyle) on

Dlhé kabáty patria medzi must-have kúsky, ktoré sa hodia do každého jedného ročného obdobia. Či už jeseň, skorá jar alebo tuhá zima, všade tento kúsok znosíte. Kabát by mal byť dlhý preto, aby zakryl veľmi jednoducho všetky partie tela, ktoré musí. Okrem toho, dlhé kabáty vyzerajú elegantne, žensky a skvelo sa kombinujú s každým jedným kúskom, ktorý doma v šatníku máte. Či už je to sukňa, nohavice, šaty alebo nejaké iné kúsky, určite uvidíte, ako skvelo sa k nemu budú hodiť.
Dlhé kabáty boli v minulom roku veľmi obľúbené, a preto sa môže stať, že doma už pár z nich máte. Ak áno, môžete sa zaradovať, pretože farby kabátov sa nebudú meniť a budú stále rovnaké, ako doteraz. Tmavšie odtiene stále vyhrávajú. Ak si teda idete nejaké nové kabáty kúpiť, stavte na hnedú, sivú, karamelovú alebo čiernu. Tieto farby sú top farby tohto roku!

Jednofarebný sveter

Svetre sú takisto jedným z kúskov, ktorý by vám doma nemal chýbať. Určite sa vo vašom šatníku pár svetrov nachádza. Sú však jednej farby? Ak áno, môžete byť radi, no ak nie, určite by ste si mali zakúpiť aspoň jeden sveter, ktorý bude bez zbytočných vzorov či nejakých iných tvarov. Práve takéto jednofarebné svetre podporujú minimalizmus, ktorý je teraz obľúbený nielen v interiérovom dizajne, ale takisto aj v móde. Nikdy neurobíte zle, ak si oblečiete jednoduchú kombináciu, napríklad aj pomocou takéhoto svetra.
Svetre sú must-have kúskom jesene a zimy, no počas chladnejšej jari ich určite znosíte takisto.

Kožená bunda OTTO.sk
Dlhý kabát OTTO.sk
Sveter OTTO.sk

Rolák

Roláky patria medzi kúsky, ktoré boli veľmi obľúbené pred niekoľkými rokmi. Potom sa na čas stiahli, aby sa mohli vrátiť ten rok v plnom nasadení a v plnej kráse. Ak doma rolák nemáte, určite by ste naň mali staviť. Je len na vás, či si kúpite klasický rolák, ktorý vyzerá podobne ako tričko a je obtiahnutý, alebo radšej stavíte na sveter s vysokým golierom, vďaka ktorému budete vyzerať neodolateľne. Ak ste sa doteraz rolákom vyhýbali, pretože vás škrtili, určite by ste mali staviť skôr na over-sized strihy, vďaka ktorým budete vyzerať štýlovo a veľmi dobre!

Oblečenie s perličkami

Každý rok prichádza do módy niečo nové, čo sa udrží zväčša pár sezón a potom to zas upadne. Tento rok sú to perly na oblečení. Sú úplne všade! Ak ste boli v obchodoch a uvideli ste niečo takéto na svetroch, nohaviciach či dokonca topánkach, asi ste sa čudovali, prečo je toho odrazu všade tak veľa. Nový módny trend diktuje jednoduché pravidlo. Ak chcete vyzerať štýlovo a dobre, stavte na perly, ktoré sa budú tento rok nosiť na úplne všetko. Či už sú to kabelky, nohavice alebo tričká, všetko bude plné perál. Nemusíte sa však báť, pretože tento trend vyzerá dobre a žensky.

Pohodlné tenisky

Na celodenné behanie po meste by ste si mali kúpiť pohodlné tenisky, v ktorých vydržíte celý deň. Samozrejme, lodičky a rôzne iné topánky na opätku vyzerajú dobré, no nemali by ste zabúdať, že vaše nohy potrebujú takisto oddych. Vy im ho môžete dať tak, že stavíte na nejaké štýlové tenisky, ktoré sa dnes hodia ku všetkému a takisto sa aj nosia ku všetkému. Značky ako Nike, Adidas či Puma vám ponúkajú to najlepšie nielen na šport, ale takisto aj na klasické bežné nosenie. Vyskúšajte zainvestovať do topánok aj vy a uvidíte, že sa vám to oplatí!

Kožená bunda

When the jewelry makes the look ⚡️. @parpalajewelry

A post shared by Erica Hoida • Fashioned|Chic (@fashionedchicstyling) on

Kožená bunda nevyjde z módy asi nikdy. Vždy tu bola a takisto aj vždy bude. Občas sa trochu stiahne do úzadia, no nikdy to nie je kúsok, ktorý by bol out alebo ktorý by sa nenosil. Práve tento rok by ste mali staviť na krásne kožené bundy, ktoré budú ozdobené zaujímavými detailami, napríklad aj perlami.

Hodinky

✨Style of the day✨ The 'Luna' from our Nova collection. #jointhemvmt (?:@lvonaa)

A post shared by MVMT (@mvmtforher) on

Doplnky sú veľmi dôležité a jedným z nich sú aj hodinky. Práve jednoduché, jemné a ženské hodinky by ste mali mať vo svojej šperkovnici aj vy. Okrem toho, že budete vyzerať s nimi veľmi dobre a žensky, pridajú vám aj na elegancií.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/otto-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.