Módna polícia známych celebrít: Od koho sa inšpirovať?

0

Móda je umenie, v ktorom je potrebné riskovať čo najviac. Ak totižto zariskujete, mnohokrát sa to vypláca veľmi dobre. Problémom je však najmä to, keď nevieme, od koho sa vlastne inšpirovať. Známe tváre si dnes dokážu na seba obliecť naozaj všetko a nie vždy sa dá vziať si z nich príklad. Asi ťažko by sme si mohli vziať príklad od takej Lady Gaga, ktorá si oblieka extravagantné kostýmy, medzi ktoré patril aj ten so surovým mäsom. Móde sa síce medze nekladú, ale pre nás smrteľníkov predsa len nejaké sú a práve to je dôvod, prečo by sme si mali nájsť inšpiráciu, ktorou sa inšpirovať dá.

Slávni ľudia radi šokujú okolie a ohromujú verejnosť svojimi nezvyčajnými outfitmi, podľa ktorých ich mnohí ľudia dokážu rozpoznať od iných. Oblečenie je pre nich mnohokrát značkou, ktorou sa prezentujú. Mnohokrát si môžete všimnúť aj súťaživosť medzi celebritami, ktoré sa snažia byť viac extravagantné ako ostatní. Dnes si však pozrieme celebrity, ktoré sa obliecť vedia, a od ktorých by ste sa inšpirovať určite mali.

Rita Ora

So this happened ????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Aj napriek tomu, že Rita miluje šokovať a. miluje extravaganciu, mnohokrát ju môžeme vidieť v krásnych ženských a elegantných outfitoch, ktoré zbožňujeme a nevieme sa na ne prestať vynadívať. Medzi ne patrí napríklad aj tento outfit, ktorý by vyzeral úplne obyčajne, no Rita ho oživila metalickou sukňou. Metalické odtiene ako je strieborná či zlatá sú dnes IN a určite by ste na ne mali staviť aj vy. Pozor však na množstvo tejto farby, pretože aj pri tejto znie pravidlo: „Čím menej, tým lepšie“. V outfite môže metalická vec dominovať, no určite by jej nemalo byť viac ako jeden kúsok. Mnoho žien si neoblieka túto farbu, pretože sa jej boja, a preto radšej stavia na doplnky ako napríklad kabelka. Jednu by ste si mali zaobstarať aj vy!

Rihanna

#DAMN. @savagexfenty drops in FIVE DAYZ !! MAY.11.2018

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Samozrejme, v tomto článku nesmie chýbať ani bohyňa Rihanna, ktorá si počas rokov slávy vyskúšala naozaj mnoho štýlov. Či už v obliekaní alebo na vlasoch, vždy sa jej všetko hodilo. Počas toho, ako bola staršia, neustále zrela až sa z nej stala krásna žena, ktorá sa dnes zameriava nielen na spev či herectvo, ale takisto aj na kozmetiku. Jej úspech sa však posúva stále ďalej. Ako prvá černoška sa dostala na vydanie britského Vogue, čo je naozaj veľká pocta. My sa však presúvame na módu, kde je Rihanna naozaj vo svojej koži a vidno to nielen na jej outfitoch, ale dokonca aj na jej odvážnej a sexi bielizni, ktorú nedávno navrhla. Jej bielizeň nie je len pre veľmi štíhle modelky z Victoria’s Secret, ale takisto aj pre ženy s krivkami.

Metalická kabelka ZOOT.sk
Biela blúzka so vzorom ZOOT.sk
Čierna podprsenka ZOOT.sk

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston sa radí medzi najkrajšie ženy Hollywoodu. Aj napriek tomu, že už nabudúci rok oslávi päťdesiatku, vyzerá neskutočne dobre a zdá sa, akoby nestarla. Okrem toho, že je to veľmi uznávaná herečka, je takisto aj módna ikona, ktorou sa inšpirujú ženy po celom svete. Jennifer milovala minimalizmus už vtedy, keď s hraním vo filmoch len začínala. Tento smer jej ostal dodnes a je to asi to najlepšie, čo mohla urobiť. Jej outfity sú elegantné, ženské a štýlové.

Kim Kardashian

Needed the right light to show that sparkle ✨ #VersaceBaby

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim Kardashian je postava v šoubiznise, ktorú buď máte radi alebo ju neznášate. Mnohí ju milujú kvôli jej skvelému štýlu, no iní si zas myslia, že je to len ďalší človek vo vodách Hollywoodu, ktorý nedokázal nič len fungovať na sociálnych sieťach. Či už ste v prvej alebo v druhej skupine, musíte uznať, že Kim má skvelý štýl. Samozrejme, aj ona má mnohokrát svoje outfity veľmi výstredné a extravagantné, no mnohokrát je oblečená naozaj krásne, žensky, elegantne a štýlovo. Práve ona je jednou z členiek klanu Kardashian, ktorá vie, ako sa upraviť a čo si obliecť. A najmä, nepreháňať to.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.