Módna polícia fashion bloggeriek: Ktoré a obliekajú najlepšie?

0

Veľkou výhodou sociálnych sietí je aj to, že ste vždy v kontakte s okolitým svetom a najmä celebritami a bloggerkami, ktoré vám môžu dať perfektnú inšpiráciu na nosenie vášho oblečenia. Celebrity ako sú speváčky a herečky majú síce veľmi dobrý vkus, no mnohokrát sa podľa nich nedá obliekať, pretože nosia drahé kúsky. Naopak bloggerky sa obliekajú tak, že sa môžete podľa nich jednoducho obliecť.

Väčšina bloggeriek, ktoré vedú svoje módne blogy, sa obliekajú tak, že si oblečenie môžete kúpiť aj vy. Či už to isté, alebo veľmi podobné, vždy sa to dá. Práve vďaka tomu patria bloggerky medzi obľúbené módne inšpirácie, podľa ktorých sa všetci obliekajú. Tak čo, ste pripravení na príval inšpirácie?

Michele Krusi

Krásna bloggerka má naozaj perfektný štýl. Nebojí sa vôbec ničoho a dokáže sa obliecť do všetkého, čo jej dáte. Aj vďaka tomu patrí medzi TOP bloggerky, ktoré sa oplatí sledovať. Jej fantázia nemá hraníc a všetko zo seba dáva práve do jednotlivých outfitov. Okrem toho môžeme krásnej Michele závidieť aj jej postavu, ktorá je naozaj skvelá, a tak sa jej hodí úplne všetko.

Ready for my next vacation in my @ochsner_shoes slippers ?? #collab

A post shared by Michèle Krüsi (@thefashionfraction) on

Výhodou Michele je najmä to, že nemá žiaden “svoj” štýl. Oblieka si to, čo sa jej páči, kombinuje obľúbené kúsky, ktoré možno vám nejdú dokopy a s módou sa hrá. Je svojská a aj vďaka tomu má veľkú základňu fanúšikov. Vyskúšajte niektorý z jej odvážnych outfitov a uvidíte, že to pôjde!

Baleríny v krémovo-zlatej farbe ZOOT
Bielo-modré pruhované nohavice ZOOT
Tmavomodré čipkované šaty ZOOT

Caroline Daur

Kráska Caroline sa živí väčšinou ako modelka, no jej krásne outfity, ktoré predvádza najmä na svojom Instagrame, vás nenechajú chladnými. Blogerka, modelka a hviezda sociálnych médií vie ako na to s oblečením, a má jedno pravidlo. Niekedy je menej naozaj viac. A práve toto by ste sa mali držať aj vy. Niektoré outfity jednoducho vyzerajú lepšie, keď sú jednoduché a ženské.

Just a casual Sunday ?? ready for Berlin, Munich, Hamptons and LA ??

A post shared by Caroline Daur (@carodaur) on

Caroline Einhoff

☀️ happy girl

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀?Caroline Einhoff? (@caro_e_) on

Treťou módnou inšpiráciou je ďalšia Caroline. Jej sociálna seť Instagram je plný krásnych, jemných a ženských fotografií, ktoré si získali srdcia nejednej dievčiny či ženy. Ak aj vy hľadáte inšpiráciu nielen na obliekanie sa, ale aj na fotografovanie či cestovanie, určite zavítajte na jej profil, ktorý je plný krásnych snímok a záberov.

Nice summer days! Enjoying my ice cafe from @lattesso fit with 40% less calories ??? #welovesummer #lattesso #ad #anzeige

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀?Caroline Einhoff? (@caro_e_) on

Caroline preferuje svieže a ženské farby, ktoré skvelo sedia k jej postave. Určite tak budú sedieť aj vám, pretože farby ako ružová, červená alebo modrá dokážu spraviť na ženskom tele naozajstné zázraky. Nebojte sa ich!

Farebná blúzka OTTO
Sukňa s kvetinami OTTO
Tmavomodrý klobúk OTTO

Jacqueline Mikuta

Jednou z veľmi známych bloggeriek, ktoré majú vysoký počet sledovateľov je aj Jacqueline, ktorá svojimi fotkami inšpiruje ľudí po celom svete. Máte radi jednoduché, no zároveň kombinované outfity, ktoré zamotajú hlavu úplne každému? Stavte na inšpiráciu od tejto mladej ženy, ktorá dokáže skombinovať aj nemožné. Jej fotky sú zaujímavo upravované, fotené a jednoduché. Inšpirujte sa aj u nej a uvidíte, že kombinovanie outfitov bude odteraz naozaj veľmi jednoduché!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk
https://www.kuponovnik.sk/obchod/otto-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.