Máte kruhy pod očami? Jednoduchý návod, ako sa ich zbaviť!

0

Spíte viac ako osem hodín, no máte stále kruhy pod očami? Jedným z častých problémov nielen žien, ale aj mužov sú kruhy pod očami. Niektorí ich majú tmavšie a väčšie, iní ich majú menšie, no stále je to niečo, čo vám môže na vaše tvári prekážať. Ako sa zbaviť kruhov raz a navždy?

Kruhy pod očami sú problémom, ktorý rieši nejeden z nás. Ženy majú výhodu v tom, že si ich môžu zakryť mejkapom, no niekedy ani ten nepomáha. Studené lyžice a iné babské rady vás už možno nudia a s ich výsledkom nie ste spokojní. Nasaďte zbrane vyššieho kalibru!

Vypátrajte príčinu

Na začiatok by ste mali vypátrať príčinu a skúsiť ju odstrániť.  Keďže je pokožka pod očami veľmi citlivá, rýchlo reaguje na zmeny. Či už je to únava, stres alebo niečo iné, príčinu by ste mali nájsť čo najskôr. Ak je príčinou nedostatok spánku, skúste ísť skôr spať. Máte mnoho stresu? Skúste si všetko naplánovať a vyhýbať sa stresovým situáciám.

Closeup portrait of a woman applying dry cosmetic tonal foundation on the face using makeup brush.

Closeup portrait of a woman applying dry cosmetic tonal foundation on the face using makeup brush.

Ten najlepší korektor

Ak sa chcete zbaviť kruhov pod očami čo najrýchlejšie, stavte na korektor. V tomto prípade majú výhodu najmä ženy, ktoré si ho môžu dať a nebude to pre nikoho divné. Niektoré mejkapy nemajú až také silné krytie, ktoré by vám ich mohli zakryť a na to tu je korektor. Tie bývajú omnoho silnejšie, a preto vám spravia všetku prácu rýchlo a jednoducho.

MaxFactor korektor
Catrice Camouflage

Nočné masky na pleť

V kozmetike nenájdete len dámske, ale aj pánske nočné masky, ktoré vás jednoducho a ľahko zbavia vašich kruhov pod očami. Jednoducho si ju dáte večer a ráno sa zobudíte svieži! Popri tom si dajte aspoň dva vankúše pod hlavu, ktoré dokážu takisto veľké zázraky.

sensibio_h2o_micelarna_voda_500ml

Zdravá strava

Zdravá strava a dostatočný pitný režim je veľmi dôležitý pre našu pleť. Ak budete mať dostatočný príjem vody a nasadíte do jedálnička vitamíny a minerálne látky, ktoré vám nesmú chýbať, uvidíte, že sa zbavíte kruhov pod očami a tak skoro ich na vašej pleti neuvidíte. Rovnako tak k tomu patrí aj cvičenie, ktoré prospieva nielen pleti, ale aj celému telu.

Odličujte sa

Nezabúdajte sa každý večer odlíčiť. Vaša pleť potrebuje dýchať a musí sa cítiť čerstvo. Každý večer si zvyknite odlíčiť pleť úplne dočista, nakrémujte si ju výživným, najlepšie nočným krémom a vaša pleť si tak skvelo oddýchne. Vyskúšajte sa odličovať micelárnymi vodami, ktoré majú veľký úspech aj vďaka rýchlemu a 100%-nému odlíčeniu.

Bioderma Sensibio micelárna voda
Mary Kay Eye Make-up Remover


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.